Organizator:
#

TU BIJE SERCE GAMINGU

Poznań Game Arena to największe targi rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane zarówno dla branży jak i indywidualnych zwiedzających. PGA ma już blisko 20-letnią historię, którą zbudowaliśmy łącznie z ponad 600 000 polskimi i zagranicznymi fanami gier.

AKTUALNOŚCI

PGA na półmetku

Drugi dzień Poznań Game Arena przeszedł do historii. Zgodnie z oczekiwaniami na Międzynarodowych Targach Poznańskich pojawiły...

Siedemnasta edycja ruszyła!

Za nami inauguracyjny dzień tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Sześć pawilonów wypełnionych po brzegi atrakcjami otworzyło...

Heroes of Might and Magic III wpływa na wody World of Warships

Współpraca World of Warships wprowadzi grę w klimat fantasy dzięki dowódcom i mapie z Heroes of Might and Magic III. Najnowsza...

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej na PGA 2023

Masz ciekawy pomysł i zastanawiasz się, czy założyć firmę? Myślisz, skąd pozyskać na to środki? Albo właśnie założyłeś firmę...

Serce gamingu zabije w Poznaniu – zapowiedź Poznań Game Arena 2023

Ponad stu wystawców i jeszcze więcej gier czeka na uczestników tegorocznej edycji Poznań Game Arena.

Nowość - bilety rodzinne 2+1 i 2+2 na niedzielę!

Dostępne tylko w kasach Poznań Game Arena na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ekstraklasa Games na PGA 2023!

Zagraj w turniejach OPEN oraz spotkaj graczy EA SPORTS FC i Lecha Poznań.

Shelter of Exiles - kolejna gra w strefie W3GA

Shelter of Exiles" to pierwsza gra cRPG/Hack & Slash w świecie web3, która umożliwia graczom ponowne przeżycie emocji klasycznych...

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności na PGA 2023!

Najnowsze rozszerzenie do gry Cyberpunk 2077 – Widmo Wolności pojawi się w strefie CD PROJEKT RED w pawilonie 7.

Microsoft i Windows 11 PRO na II Ogólnopolskich Mistrzostwach IT

Ogólnopolskie Mistrzostwa IT to święto wiedzy i nowoczesnych technologii. Ich uczestnicy przekonają się o tym dzięki firmie...

Zagraj przed premierą w Tekken 8 na PGA!

Przedstawiamy strefę Bandai Namco na tegorocznym Poznań Game Arena.

STREFY TEMATYCZNE NA PGA:

#

Przed-premierowe i premierowe pokazy gier

Najbardziej wyczekiwane produkcje dostępne podczas targów na tygodnie, a często miesiące przed oficjalną premierą. Przez trzy dni gracze mogą oglądać ekskluzywne gameplay'e oraz zagrać w dema przygotowane specjalnie na poznańskie wydarzenie.

#

Turnieje e-sportowe

Niezwykłe emocje czekają zarówno na początkujących jak i zaawansowanych zawodników e-sportu. Spróbuj swoich sił nawet jeśli grasz tylko hobbystycznie. W turniejach Counter Strike: Global Ofensive, League of Legends, czy Fifa czekają na Was atrakcyjne nagrody, ufundowane przez naszych wystawców.

#

Free Gaming Arena

Gdzie możesz grać przez 3 dni, w najnowsze i najlepsze gry na absolutnie najmocniejszym sprzęcie z najbardziej nowoczesnymi technologiami jak VR, czy MR? Tylko na Poznań Game Arena! Na PGA udostępniamy setki stanowisk do grania dla zwiedzających.

#

PGA COSPLAY SHOW

Zdecydowanie najbarwniejsza część wydarzenia. W targach biorą udział dziesiątki profesjonalnych cosplayerów.Zwieńczeniem targów jest finał PGA Cosplay Show, w którym wybierane są najciekawsze stroje.

#

STREFA GIER INDIE

Wyjątkowe, nieszablonowe projekty, których nie znajdziemy u twórców AAA. Mniejsze budżety rekompensuje z nawiązką pasja i zaangażowanie twórców. W 2022 w Strefie Gier Indie pojawiło się 50 wystawców, którzy zabrali ze sobą aż 80 gier.

#

Konferencje i strefa biznesowa

Profesjonalistów z branży przyciągają prelekcje prowadzone przez światowe sławy jak Takashi Tokita , Viktor Kostik, czy Chris McEntee. Dla tych, którzy dopiero startują w biznesie gier komputerowych idealnym miejscem jest Career Zone i warsztaty, organizowane w ramach Game Industry Conference.

Multimedia

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania

Sponsor Główny

Sponsor

Partner

Główny Partner Radiowy

Główny Partner Internetowy

Partnerzy Medialni

Współpraca medialna

Partnerzy

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.