WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Zgłoś się do tegorocznej edycji Crystal Canvas

Podziel się

Tradycyjnie przy okazji PGA poznamy laureatów konkursu adresowanego do cyfrowych twórców.

Crystal Canvas to coroczny konkurs, w którym mogą wziąć udział artyści z całego świata. Zadaniem uczestników jest stworzenie konceptu oraz grafiki promującej na zadany temat. Choć CC'21 zainteresuje przede twórców związanych z grami wideo, to jakikolwiek związek z tą branżą nie jest warunkiem koniecznym, aby wziąć udział w konkursie. Celem Crystal Canvas jest nie tylko promowanie sztuki, stworzonej przy użyciu cyfrowych narzędzi, ale również zwrócenie uwagi na fakt, że gry komputerowe mogą być dziełem sztuki samym w sobie. 

Tematem tegorocznej edycji Crystal Canvas jest balans. Przygotowane prace należy nadesłać do 6 października. Udział w konkursie jest bezpłatny. Na najlepszych artystów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

  • Pierwsze miejsce - 600 euro 
  • Drugie miejsce - 300 euro 
  • Trzecie miejsce - 200 euro 

Oprócz tego finaliści zostaną zaproszeni do udziału w 80 Talent Level - serwisie pozwalającym twórcom gier wideo znaleźć wymarzonego pracodawcę.

Wręczenie nagród nastąpi podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Wernisaż najlepszych prac (maksymalnie 19 projektów) będzie można z kolei podziwiać przy okazji Game Industry Conference, które odbędzie się w tym samym czasie i tym samym miejscu, co PGA.  

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia - http://crystalcanvas.eu/