Organizator:

Zbliża się Hyper Game Jam!

Podziel się

Przed nami kolejne wyzwanie dla wszystkich miłośników tworzenia geir.

Nie ochłonęliśmy jeszcze dobrze po ostatniej akcji #ZostanWDomuRobGry, a już za kilkanaście dni startuje kolejne wyzwanie dedykowane game-developerom. Nasi przyjaciele z Game Industry Conference, wspólnie z Orbital Knight i i Voodoo zapraszają do wzięcia udziału w Hyper Game Jam - maratonie tworzenia mobilnych gier hyper-casual. Jeśli chcecie spróbować swoich sił w tym gatunku, zapraszamy Was do zapoznania się ze szczegółami akcji: 

  • Kiedy? 4-7 maja.
  • Dla kogo? Dla osób z branży, studentów kierunków związanych z tworzeniem gier, a także wszystkich innych osób, które mogłyby wiązać swoją przyszłość z game developmentem. 
    Limit zespołów: 25.
  • W jaki sposób? Celem imprezy jest jak najszersze przekazanie wiedzy o tworzeniu gier hyper-casual (przewidziane seminaria online oraz szkolenia) oraz pomoc tym, którzy chcieliby wejść z tworzeniem gier na poziom zawodowy. 
  • Nagrody? Każdy zespół dostanie feedback na temat swojego projekty. Przewidziane są też nagrody dla najciekawszych gier oraz miesięczny mentoring dla wybranego zespołu pozwalający stworzyć profesjonalny prototyp gry. 
  • Gdzie? Online na dedykowanej stronie: https://hyper-gamejam.gic.gd/
    oraz w kanałach social media. 

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/623690078183191/

Event: https://www.facebook.com/events/249407852877397/

Limit zespołów został wprowadzony z uwagi na to, aby organizatorzy mogli rzetelnie ocenić każdy projekt. Niebawem ruszy rejestracja.