Organizator:

Zaprezentuj się w strefie Indie!

Podziel się

Fundacja Indie Games Polska ogłasza nabór na swoje stoisko podczas PGA 2019.

Strefa Indie Games to jedna z najważniejszych i najpopularniejszych atrakcji podczas Poznań Game Arena. Rokrocznie w pawilonie, w którym prezentują się twórcy niezależni pojawia się mnóstwo miłośników gier, spragnionych przetestowania najnowszych produkcji. Nie inaczej będzie w tym roku. Nabór zgłoszeń do strefy trwa już od jakiegoś czasu. Teraz dzięki Fundacji Indie Games Polska otwiera się szansa dla wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na wykupienie stoiska.

To już trzeci raz, kiedy fundacja udostępnia swoje stoisko dla twórców, którzy amatorsko, “po godzinach” rozwijają swoje projekty. Mile widziane są także zespoły wywodzące się ze środowisk akademickich. Poprzez wypełnienie formularza, do którego link znajduje się poniżej można zgłosić chęć udziału. Zakwalifikowane zespoły mogą liczyć na miejsce na stoisku, dostęp do prądu oraz 2 karty wystawcy, uprawniające do nieograniczonego wstępu na teren targów podczas trwania imprezy. Jednocześnie osoby te będą zobowiązane to prezentowania zgłoszonej gry w trakcie trwania całych targów.

Jeżeli zatem macie ciekawy projekt, który chcecie pokazać światu, nie zwlekajcie i wypełnijcie formularz. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 23 września o godz. 15:00.

FORMULARZ