WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Zagraj w strefie Tymbark!

Podziel się

Główny sponsor wydarzenia przygotował dla zwiedzających liczne atrakcje.

To pierwszy raz gdy producent najpopularniejszych napojów owocowych odwiedził targi Poznań Game Arena. Swój debiut w świecie gamingu Tymbark podkreślił olbrzymim, charakterystycznym kapslem, który znajduje się w dużej, dwustumetrowej strefie. To właśnie na nim możecie zagrać w Tymbark Jump. Dzięki swojemu refleksowi i zręczności możecie zamienić zdobyte punkty na orzeźwiający napój. Oprócz tego to po prostu świetna zabawa, która pozwoli Wam wypełnić czas na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Strefa to nie jedyny sposób, w jaki Tymbark zaznaczył swoją obecność na targach PGA. Spacerując pomiędzy pawilonami możecie spotkać liczne kapsle. Zapoznajcie się uważnie z ich treścią – z pewnością domyślacie, w jakie miejsce prowadzą. Ponadto, gdy Wasze nogi odmówią posłuszeństwa i poczujecie potrzebę odpoczynku możecie skorzystać ze specjalnych puf Tymbarka, które znajdują się w strefie producenta oraz leżaków, zlokalizowanych w strefie relaksu. Chwila przerwy każdemu dobrze zrobi!

Tymbark to najpopularniejsze soki, nektary i napoje w Polsce. Jako marka z długą, ponad 80-letnią historią, a zarazem zdecydowany lider w swojej kategorii, jak zawsze jest obecny tam, gdzie fani najlepszych owocowych smaków.

Tymbark regularnie gości podczas jednych z największych wydarzeń kulturalnych w Polsce. Strefy, w których można skosztować orzeźwiających napojów, pojawiają się między innymi na letnich muzycznych festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, czy Open’er Festival. Marka wspiera także różnego rodzaju akcje społeczne. Najbardziej rozpoznawalne przedsięwzięcie, którego głównym sponsorem jest marka, to bez wątpienia Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którego mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.