WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Zagraj w GRID, Iron Harvest i Wasteland 3 już dziś!

Podziel się

Na stoisku Koch Media będą oni mogli do niedzieli włącznie zagrać w 4 różne gry, a w ramach codziennych aktywności na scenie głównej wygrać związane z nimi gadżety.

W ubiegłym tygodniu Koch Media Poland wypuściło na rynek swoją pierwszą premierową grę – wysoko oceniany tytuł wyścigowy GRID. Już jutro firma zaprezentuje polskim fanom dwa spośród tytułów, w które będą się zagrywać w 2020 roku! Na liczącym ponad 400 m2 stoisku w pawilonie 5 znajdą się 32 stanowiska do gry w najnowsze pozycje, w tym przedpremierowe Iron Harvest i Wasteland 3 oraz dwa różne tegoroczne tytuły dla fanów wirtualnego ścigania: GRID i F1 2019.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnym świecie 1920+ inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego, a Wasteland 3 to postapokaliptyczne, wysokobudżetowe cRPG Briana Fargo i studia inXile Entertainment. GRID oraz F1 2019 to natomiast dwie najnowsze premiery wyścigowe od brytyjskich mistrzów gatunku z Codemasters.

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier na stoisku Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na scenie głównej Poznań Game Arena 2019. Oto ich krótki harmonogram:

Piątek 18.10, godz. 15-16: konkursy wiedzy o grach Koch Media z nagrodami
Sobota 19.10, godz. 11-12: prezentacja rozgrywki z Iron Harvest z komentarzem twórców transmitowana na żywo na kanale YouTube PGA.
Niedziela 20.10, godz. 14-15: konkursy wiedzy o grach Koch Media z nagrodami

Strefa Koch Media Poland na Poznań Game Arena 2019:

  • ponad 400 m2 przestrzeni wystawowej
  • 32 stanowiska do gry na konsolach PlayStation 4 Pro oraz najnowszych komputerach klasy PC
  • możliwość zagrania w dwa nadchodzące hity wiele miesięcy przed premierą (Iron Harvest, Wasteland 3)
  • szansa na przetestowanie najnowszych wyścigów od Codemasters, GRID oraz Formula 1 2019
  • konkursy i inne aktywności dla fanów na scenie głównej