Organizator:

Zagraj w DOOM Eternal na PGA!

Podziel się

Przedpremierowa szansa na przetestowanie gry tylko na PGA!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że polscy gracze i fani uniwersum DOOM, jako jedni z niewielu w Europie, otrzymają niepowtarzalną okazję zagrania w DOOM Eternal w trakcie nadchodzących targów Poznań Game Arena 2019 (18-20 października). Firma Bethesda wraz z firmą Cenega przygotuje specjalną strefę DOOM, gdzie na jednym z kilkunastu stanowisk z grą DOOM Eternal będzie można sprawdzić swoje umiejętności jako DOOM Slayer.

Strefę DOOM Eternal będzie można odwiedzić w Hali nr 5 na stoisku nr 21.

Będzie to też doskonała okazja do spotkania się z innymi fanami serii DOOM i wspólnego udziału w dodatkowych atrakcjach, jakie zostaną zaplanowane na strefie DOOM w trakcie targów PGA 2019. Więcej informacji na ten temat zostanie ujawnione bliżej targów poprzez oficjalne profile Bethesda Polska w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do dołączenia do oficjalnego wydarzenia DOOM na PGA https://beth.games/2nzZ2jZ oraz śledzenia kanału DOOM na Facebooku https://www.facebook.com/OfficialDOOM.Poland/

Stworzony przez id Software DOOM® Eternal™ to bezpośrednia kontynuacja gry DOOM®, która zdobyła nagrodę Best Action Game w ramach The Game Awards 2016 r. Doświadcz doskonałej kombinacji szybkości i mocy, walcząc i zabijając, by przedrzeć się przez mroczne wymiary, oraz całkiem nowej jakości w tej pierwszoosobowej grze ciągłej walki. Napędzany technologią idTech 7 i rozbrzmiewający zupełnie nową, pulsującą rytmem ścieżką dźwiękową stworzoną przez Micka Gordona DOOM Eternal pozwoli ci wcielić się w niepowstrzymanego DOOM Slayera, wykańczającego nowe i klasyczne demony za pomocą potężnych broni w niewidzianych dotąd światach.

Powracasz jako DOOM Slayer i odkrywasz, że Ziemia padła ofiarą ataku demonów. Spal piekło, a ty odkryj pochodzenie Slayera i jego ciągłą misję polegającą na walce i zabijaniu… dopóki się nie skończy.

Patronem technologicznym strefy DOOM Eternal na PGA 2019 jest firma ASUS, producent sprzętu dla graczy marki Republic of Gamers. Oficjalna strona patrona technologicznego: www.asus.com.

Profesjonalne fotele gamingowe https://spcgear.com/products/sr300/#SPG002 na strefę DOOM Eternal dostarcza firma SPC Gear.