WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

xCloud wkracza na Androida. Także w Polsce!

Podziel się

Usługa gamingowego streamingu od 15 września będzie dostępna na urządzeniach z Androidem w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

 

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem sposób w jaki gramy w ulubione gry może się znacząco zmienić. Wszystko za sprawą usługi xCloud dla smartfonów i tabletów z Androidem, która już 15 września zadebiutuje w 22 krajach, w tym także w Polsce. Oprócz tego usługa będzie dostępna w Austrii, Belgii, Kanadzie, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Korei Południowej, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, a także na Węgrzech, we Włoszech i na Słowacji. 

Co to oznacza w praktyce? Mniej więcej tyle, że ponad 100 gier z Xbox One oraz Windows 10 będzie dla nas dostępnych na urządzeniach mobilnych. Potrzebujemy do tego kilku rzeczy: smartfona lub tabletu z Androidem, abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, kontrolera dla naszego urządzenia mobilnego i połączenia z Internetem o prędkości 10 Mb/s. 

Dla graczy to zdecydowane ułatwienie rozgrywki. Możemy na przykład rozpocząć grę na konsoli, by następnie dokończyć ją na tablecie, jak również połączyć się w ten sposób z innymi graczami, którzy mogą być w tym czasie w drodze do pracy lub szkoły. 

Cena abonamentu to 55 zł. W tej chwili pierwszy miesiąc członkostwa to wydatek zaledwie 4 złotych. Warto zatem skorzystać i sprawdzić na własnej skórze. 

Foto: Xbox