Organizator:

Wyprzedaż > serwery. Gracze rzucili się na darmowe GTA V

Podziel się

Słynna gra od Rockstar spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem. A to jeszcze nie koniec promocji na Epic Games Store.

Wszyscy lubimy promocję, a już szczególnie takie, gdy możemy coś otrzymać za darmo. A jeśli jest to w dodatku słynna gra, to wtedy efekt może być tylko jeden. Tak właśnie stało się wczoraj, gdy na Epic Games Store rozpoczęła się wyprzedaż GTA V. Wyprzedaż, a precyzyjniej rzecz ujmując rozdawnictwo, ponieważ grę można "zakupić" ze stuprocentowym rabatem. Ekipa EGS chyba nawet w najśmielszych snach nie spodziewała się jednak aż takiego zainteresowania. Dosłownie chwilę po uruchomieniu promocji serwery sklepu padły na długi czas. Całe szczęście darmowy egzemplarz GTA można odebrać do 21 maja, więc każdy zdąży dokonać zakupu. 

Na tym jednak nie koniec dobroci od Epic Game Store. Do sieci trafiła nieoficjalna lista kolejnych gier, które mają być dostępne zupełnie za darmo. Jak podaje portal Gram.pl w następnych tygodniach czekają na nas kolejne hity – od 21 maja Civilization 6, od 28 maja Borderlands: The Handsome Collection a 4 czerwca rozpocznie się tydzień z darmowym ARK Survival Evolved.

Jeżeli jeszcze nie rozbolała Was głowa od rozmyślania o tym "Kiedy ja w to wszystko zagram?", to nie mamy dobrych wieści. Oprócz darmowych tytułów, na Epic Games Store możecie zakupić kolejne gry w bardzo okazyjnych cenach. Do wykorzystania macie aż dwa kupony zniżkowe o wartości 40 złotych każdy. Pierwszy z nich znajdzie na swoim sklepowym koncie. Aby otrzymać kolejny, pierwszy kupon musicie przeznaczyć na zakup gry lub dodatku objętego promocją o wartości minimum 59,99 zł. A jest z czego wybierać. Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey, czy Ghost Recon Breakpoint. Pełną listę tytułów objętych promocja znajdziecie na Epic Games Store

Promocja trwa do 11 czerwca. 

Foto: Epic Games Store