Organizator:

Wszędzie Prima Aprilis, a my #GramyNaSerio

Podziel się

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Dzięki niej możecie zakupić bilety na kolejną edycję PGA w zdecydowanie niższej cenie!

1 kwietnia to dzień żartów, zmyślonych wiadomości i wielu dowcipów. Dziś jednak jesteśmy zupełnie poważni i #GramyNaSerio. Przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której bilety na tegoroczną edycję Poznań Game Arena można nabyć po obniżonych cenach. To nie żarty!

Promocja dotyczy wszystkich wejściówek, zarówno tych na VIP DAY, jak i na “dni dla publiczności” (sobota i niedziela). Czekają na Was 33 bilety tańsze o 33% oraz 50 biletów na “dni dla publiczności” przecenione o 50%. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę platformy biletowej ToBilet.pl (bit.ly/GramyNaSerio). Przy zakupie biletów należy wybrać hasło rabatowe odpowiadające wybranym wejściówkom. W przypadku biletów na VIP Day jest to GramyNaSerioPiątek, na sobotę – GramyNaSerioSobota, na niedzielę – GramyNaSerioNiedziela.

Promocja trwa do niedzieli lub do wyczerpania puli. Nie zwlekajcie i już dziś zapewnijcie sobie udział w największych targach gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej.