Organizator:

Weź udział w konkursie i znajdź wymarzoną pracę

Podziel się

Organizatorzy konkursu Crystal Canvas przygotowali dodatkowe nagrody, które trafią do finalistów rywalizacji.

 

O tym jak trudno znaleźć wymarzoną pracę, zwłaszcza teraz wobec wielu zawirowań, których doświadczamy, nie trzeba nikogo przekonywać. Tradycyjne metody, takie jak wysyłanie CV, czy promowanie siebie na Linkedinie mogą już nie wystarczyć. W tej sytuacji na rynku pojawiają się nowe rozwiązania, które mają ułatwić niełatwy często proces. 

80 Level RFP to nowa usługa matchnigowa, mająca na celu łączenie pracodawców z artystami specjalizującymi się w grafice cyfrowej. Dzięki wsparciu 80LV cały proces rekrutacyjny ma być szybszy i efektywniejszy zarówno dla firm, jak i kandydatów. 

Szansę na sprawdzenie usługi oraz znalezienie nowego, atrakcyjniejszego zatrudnienia będą mieli uczestnicy konkursu Crystal Canvas. Dzięki nawiązanej współpracy finaliści rywalizacji zostaną zaproszeni do bezpłatnego skorzystania z serwisu, który być może otworzy dla nich drzwi do współpracy z topowymi firmami z branży. 

Przypominamy, że zgłoszenia do tegorocznej edycji Crystal Canvas cały czas trwają. Wszelkie informacje znajdziecie pod TYM linkiem.