Organizator:

Wakacje z PGA – rusza seria konkursów dla fanów gamingu

Podziel się

7 dni i 7 konkursów – organizatorzy targów Poznań Game Arena postanowili pożegnać rok szkolny w dobrym stylu.

baner_Kupbilet

24 czerwca to prawdopodobnie najważniejsza data obecnego roku szkolnego dla wszystkich uczniów. Właśnie wtedy rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje, na które z nie mniejszym utęsknieniem czekają także dorośli. Organizatorzy targów Poznań Game Arena postanowili umilić końcowe odliczanie do zakończenia roku szkolnego, organizując serię 7 wyjątkowych konkursów, odbywających się pod szyldem „Wakacje z PGA”.

Zasady są bardzo proste. Zaczynając od poniedziałku, 20 czerwca przez siedem kolejnych dni na facebookowym profilu PGA (LINK) pojawi się pytanie konkursowe, związane z szeroko rozumianym gamingiem oraz rozpoczynającymi się wakacjami. Zadaniem uczestników jest udzielenie kreatywnej, nieszablonowej odpowiedzi w komentarzu pod postem z pytaniem. Czasu na wykonanie zadania jest niewiele. Pytania będą publikowane w samo południe, a uczestnicy maja czas na zostawienie komentarza z odpowiedzią tylko do północy tego samego dnia. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi dzień później.

Na najbardziej kreatywnych komentatorów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak gadżety i akcesoria gamingowe, które z pewnością umilą początek wakacji. Każdy dzień to nowe rozdanie, dlatego warto próbować do samego końca.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.gamearena.pl.

Bezpośredni link do regulaminu