Organizator:

Trzy rzeczy z Ubisoft Forward, które musisz zapamiętać

Podziel się

Wczorajszy event Ubisoftu przyniósł wiele interesujących zapowiedzi i newsów. My postanowiliśmy wyróżnić trzy, naszym zdaniem, najciekawsze z nich.

 

Watch Dogs Legion z oficjalną datą premiery 

Podczas PGA 2019 mieliście okazję zapoznać się bliżej z nową grą Ubisoftu podczas pokazu kinowego. Niedługo po zakończonych taragch okazało się, że na kolejną odsłonę Watch Dogs przyjdzie nam poczekać dłużej niż pierwotnie zapowiadano. Nowa data premiery nie była jednak znana. Do wczoraj. Podczas Ubisoft Forward ogłoszono, że gra zadebiutuje 29 października i będzie dostępna na Xbox One, PS4 oraz PC. Niewykluczone, że z czasem zadebiutuje na nowych konsolach od Sony i Microsoftu. W trakcie eventu zaprezentowano także najnowszy trailer oraz gameplay. 

 

 

Far Cry 6 nadchodzi! 

18 lutego 2021 - to z kolei ważna data dla wszystkich miłośników serii Far Cry. To właśnie wtedy do graczy trafi szósta odsłona sagi. Będzie dostępna zarówno na przyszłych jak i obecnych konsolach. Gracze PC będą mogli z kolei nabyć ją w Uplay oraz Epic Games Store. Nie zabrakło także zwiastunów.  

 

 

Półgodzinny gameplay Assassin’s Creed Valhalla

To najdłuższy materiał z gry, jaki zaprezentował producent. Tytuł, który zadebiutuje 17 listopada, podobnie jak w przypadku Far Cry 6, będzie dostępny na konsolach obecnej i nowej generacji, a gracze PC będą mogli zakupić Assassin’s Creed Valhalla w Epic Games Store. Dodatkowo gra trafi na platformę Google Stadia.