Organizator:

Targi Poznań Game Arena wystartowały!

Podziel się

Rozpoczęła się kolejna edycja największych targów gamingowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Pawilony wypełnione po brzegi atrakcjami. Prelekcje, pokazy i konkursy. 1500 stanowisk dla graczy i ponad 200 wystawców. To wszystko czeka na osoby, które zdecydują się odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. Dziś, punktualnie o 10:00 wystartowała kolejna edycja targów Poznań Game Arena.

Poznań Game Arena to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Prawdziwa gratka nie tylko dla pasjonatów gier. To świetna forma rozrywki dla całych rodzin, które gorąco zapraszamy do odwiedzenia pawilonów MTP.

Na PGA można znaleźć najważniejsze marki ze świata gamingu, takie jak CD-Projekt, Ubisoft, Nintendo, Xbox, Koch Media, Wargaming, All in! Games i wiele innych. Coś dla siebie znajdą także fani esportu. Podczas Poznań Game Arena zostaną zainaugurowane rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej, jak również turniej Farming Simulator League. PGA to także liczne imprezy towarzyszące na czele z Game Industry Conference i galą CEEGA. Nie zabraknie również dobrze znanych stref, które co roku upiększają poznańskie targi gier, takich jak Indie Games Polska, czy Cosplay.

To wszystko możecie zobaczyć dziś i przez kolejne dwa dni. Wejściówki na PGA można obecnie nabyć w kasach MTP. Ich ceny prezentują się następująco: