Organizator:

Survivalowa gra od A2Softworks na PGA

Podziel się

Przemierzaj inne światy, by uratować swój! Gatewalkers, czyli kooperacja, akcja i nutka RPG

Jesteś jednym z Gatewalkerów (Kroczących przez Bramy), ludzi zdolnych przechodzić przez Bramę do innych światów, które znajdują się po jej drugiej stronie. Stwórz drużynę z maksymalnie 3 innymi graczami w tej drużynowej grze o przetrwaniu. Walcz z przerażającymi potworami, mierz się z ekstremalną pogodą i wykonuj zadania zlecone przez Gildię. Przede wszystkim jednak, pozostań przy życiu!

Odkrywaj proceduralnie generowane światy z unikalnymi elementami terenu, roślinami i stworzeniami. Odkrywaj nowe surowce i materiały rzemieślnicze. Stawiaj czoła rozmaitym zagrożeniom środowiskowym: toksycznej lub niezdatnej do oddychania atmosferze, przerażającej ciemności, gryzącemu zimnu i wielu innym. Każdy rodzaj świata zawiera unikalną mechanikę, która zmusza cię do dostosowania się do jego warunków. Znalezienie jedzenia, wody albo drewna potrzebnego, by rozpalić ognisko może być niemożliwe. Przed każdą wyprawą musisz poważnie zastanowić się nad tym, co chcesz ze sobą zabrać, ponieważ nikt nie wie, co czeka po drugiej stronie Bramy.

Przetrwanie w pojedynkę w nieznanym świecie jest bardzo trudne. Mając jednak u boku swoich towarzyszy, masz szansę wrócić z wyprawy w jednym kawałku. Dzielcie się obowiązkami: ktoś musi rozpalić ogień, by inni mogli się ogrzać, ktoś powinien rozstawić namiot, dając drużynie szansę odpocząć, a kto inny powinien wyglądać zagrożeń czających się w ciemności nocy. Kluczem do przetrwania jest współpraca z drużyną.

Walka rozgrywana jest w trybie izometrycznym i polega na twoich umiejętnościach, nie oferując automatycznego celowania. Twoje umiejętności mogą spudłować, a ataki wrogów da się ominąć! Dobre pozycjonowanie podczas walki, odpowiednie korzystanie ze zdolności, wyczucie czasu i współpraca z drużyną to kluczowe umiejętności potrzebne, by zwyciężać.

Wybierz przedmiot, który chcesz stworzyć. Odkryj recepturę potrzebną, by go wytworzyć. Zbierz potrzebne surowce w różnych światach. Znajdź lub zbuduj warsztat rzemieślniczy. Na koniec zbuduj przedmiot i zacznij z niego korzystać!

Nie ma tu predefiniowanych klas postaci. Każdy przedmiot daje ci unikalne zdolności, spróbuj więc przetestować rozmaite konfiguracje. Weź ze sobą ciężki pancerz i kostur leczenia, by wspierać towarzyszy w walce przyjmując na siebie obrażenia i lecząc ich rany. Pamiętaj, jesteś tym, co nosisz!

Za każdym razem, gdy przekraczasz Bramę, lądujesz w innym, proceduralnie generowanym świecie. Otwiera to przed tobą niezliczone możliwości, tworzy nowe wyzwania i zmusza cię do przystosowania się, by wygrywać w zmieniających się warunkach! Zachowaj czujność, modyfikuj swoją strategię, podejmuj szybkie decyzje i mierz się z ich konsekwencjami, nigdy nie wiesz bowiem, co czai się za rogiem.

Strona gry: https://www.gatewalkers.com