Organizator:

Strefa Credit Agricole na Poznań Game Arena

Podziel się

Credit Agricole zaprasza na Poznań Game Arena. Event odbędzie się już w ten weekend. W strefie przygotowanej przez bank będzie można zagrać w turniejach CS:GO i wygrać atrakcyjne nagrody. Credit Agricole przedstawi również specjalną ofertę konta z bonusami dla graczy.

Credit Agricole zaprasza na targi gier komputerowych Poznań Game Arena. Bank przygotował specjalną strefę ze stanowiskami do gry i trenażerami rowerowymi. Uczestnicy eventu będą mogli wziąć udział w turniejach CS:GO lub pościgać się na rowerach. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród oraz firmowych gadżetów.

- Pasjonaci gier zasługują na wyjątkowe traktowanie. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być częścią Poznań Game Arena i pokazać naszą specjalną ofertę przygotowaną z myślą o tej grupie klientów - mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Na miejscu będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty „Konta dla graczy z bonusami”. W promocji klienci mogą zdobyć limitowaną koszulkę turniejową z podpisem pashyBicepsa oraz nawet 120 zł do wykorzystania na platformie Steam. Z myślą o graczach i fanach pashyBicepsa, Credit Agricole wprowadził też trzy nowe wizerunki kart do konta z podpisem e-sportowca.