Organizator:

Sprzedaż biletów na PGA 2020 wystartowała!

Podziel się

Punktualnie o godz. 10:00 rozpoczęła się sprzedaż biletów na kolejną, piętnastą już edycję Poznań Game Arena.

Mimo iż targi Poznań Game Arena zakończyły się nieco ponad miesiąc temu, to już myślami wybiegamy do przyszłorocznej edycji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś rano została uruchomiona sprzedaż wejściówek na następną odsłonę święta gamingu – największą tego typu imprezę w tej części Europy.

 Ceny biletów w przedsprzedaży online prezentują się następująco:

– Piątek / VIP DAY (9 października 2020): 140 zł

– Sobota (10 października 2020): 39 zł

– Niedziela (11 października 2020): 33 zł

Bilety są obecnie dostępne wyłącznie na platformie biletowej ToBilet.pl (link do odpowiedniej strony znajduje się TUTAJ). Do podanych wyżej cen należy doliczyć opłatę manipulacyjną, naliczaną przez bileterię. Każda z wejściówek pozwala na jednokrotne wejście na PGA. Ponadto żaden z biletów nie upoważnia do skorzystania z parkingu, zlokalizowanego na terenie MTP.

Co zyskuję kupując bilet w przedsprzedaży?

Bilet zakupiony przed rozpoczęciem targów to przede wszystkim niższa cena. Wejściówki zakupione w trakcie PGA (zarówno w kasach, jak i w Internecie) podobnie jak w poprzednich latach będą droższe. Wcześniejszy zakup to również możliwość szybszego wejścia na teren targów, bez konieczności stania w kolejce do kasy. Dzięki szybkim wejściom możesz w dużo krótszym czasie wejść na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich i cieszyć się atrakcjami, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie danego dnia.

 Co czeka na mnie na PGA 2020?

Szczegółowy program przyszłorocznej edycji targów poznamy wkrótce, jednak już dziś możemy zdradzić, że tradycyjnie program PGA 2020 wypełnią: przedpremierowe i premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, turnieje e-sportowe, spotkania z gwiazdami Internetu, strefa Indie z grami przygotowanymi przez twórców niezależnych oraz atrakcyjne wydarzenia towarzyszące.

Czekają nas zatem trzy dni pełne niezapomnianych wrażeń. Mamy nadzieję, że już za niespełna rok wspólnie weźmiemy udział wspólnie weźmiemy udział w tym niezwykłym