WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Smart Expo, czyli jeszcze więcej atrakcji dla gości PGA

Podziel się

W trakcie PGA swój debiut zaliczy bowiem nowa impreza: Smart Expo, targi elektroniki użytkowej i multimediów.

Już od kilku lat w czasie Poznań Game Arena, odbywał się również Poznań Maraton. W tym roku będzie jednak inaczej. Dla Was drodzy gracze, to zmiana na lepsze. W trakcie PGA swój debiut zaliczy bowiem nowa impreza: Smart Expo, targi elektroniki użytkowej i multimediów. Oznacza to jeszcze więcej atrakcji, ciekawych technologii i gadżetów do wypróbowania i kupienia.

DEBIUT SMART EXPO W POZNANIU

W tym roku w roli imprezy odbywającej się równocześnie z PGA, Maraton zostanie zastąpiony nowymi targami: Smart Expo. To nowy format i pierwsza edycja wydarzenia, które będzie poświęcone elektronice użytkowej i nowoczesnym technologiom. Dla naszych fanów to dobra wiadomość, ponieważ Smart Expo świetnie uzupełnia się z Poznań Game Arena i będzie dla Was kolejną atrakcją i miejscem do odwiedzenia podczas święta gamingu.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI DLA GRACZY I FANÓW TECHNOLOGII

Smart Expo będą się skupiały na kilku obszarach i produktach, które są z nimi związane.

  • Smart Home
  • Rozrywka multimedialna
  • Gadżety sportowe
  • Smart City
  • Strefa Start-up

Można, zatem spodziewać się wielu ciekawych technologii, gadżetów i urządzeń, które zainteresują każdego fana gier oraz elektroniki. Począwszy od sprzętu audio, video, urządzeń do zarządzania inteligentnym i bezpiecznym domem, gadżetów ułatwiających uprawianie sportu aż po strefę dedykowaną rozwiązaniom Smart City (pojazdy elektryczne) oraz przestrzeń dla Start-upów i ich niecodziennych pomysłów.

JEDEN BILET – DWIE IMPREZY

Na Smart Expo nie będzie potrzebny dodatkowy bilet wstępu, jeśli masz już bilet na PGA. Natomiast z biletem na to wydarzenie zwiedzisz nie tylko wystawę Smart Expo, ale również targi Poznań Game Arena. Dwa najlepsze wydarzenia technologiczne w regionie w ramach jednej wejściówki, w jednej cenie. Takiej dawki multimedialnej rozrywki nie możesz przegapić!