Organizator:

Samsung i Komputronik łączą siły na PGA

Podziel się

Współpraca znanych marek dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

Dwie marki, których nie trzeba nikomu przedstawiać postanowiły połączyć siły przy okazji tegorocznej edycji Poznań Game Arena. Oto, co zaprezentują w swojej strefie:

SAMSUNG4GAMERS X KOMPUTRONIK GAMING

 1. 240Hz CHALLENGE
  Przyjdź na stoisko i podejmij wyzwanie 240Hz! Codziennie do wygrania monitor, dla osoby, która zrobi najlepszy wynik.

Zadanie: na specjalnie zaprojektowanej mapie musisz zastrzelić 240 botów, w jak najkrótszym czasie. Najlepszy wygrywa!

 1. PRO TEAM TIME
  W sobotę na jednej scenie spotkają się jedne z najlepszych drużyn League of Legends w Polsce: Devils One, PRIDE oraz Diablo Chairs.
  Zawodnicy tych drużyn zmierzą się ze sobą oraz widzami w trybie… 1 na 1! Razem z odwiedzającymi postaramy się ustalić, kto jest największym kozakiem gier solo.
 2. EKIPA KOMPUTRONIK GAMING
 • MKRR: Hearthstone – 1 vs 5 pojedynek
  Znany gracz Hearthstone podejmie niecodzienne wyzwanie. Zagra partię jednocześnie… z 5 widzami! Czy uda mu się ogarnąć wszystkie konta i wygrać z ludźmi odwiedzającymi stanowisko?
 • Agravein: TFT – walcz o TOP 3
  Potyczki Agraveina w TFT możemy obserwować praktycznie codziennie na jego streamie. Tym razem możecie zmierzyć się z nim na żywo! Grając z nim możecie zgarnąć interesujące upominki, jednak uważajcie, bo będzie chciał Wam w tym „przeszkodzić”. Z gadżetami odejdzie TOP 3 najlepszych graczy, jeśli Agraveinowi uda się wejść do najlepszej trójki, to zajmie jedno nagradzane miejsce.
 • Lisek HD: Fifa 20 – Volta z Liskiem

Volta to nowy, bardzo dynamiczny system gry w Fifa 20. Pokaż na co Cię stać i zmierz się z byłym Mistrzem Polski. Jeśli uda Ci się go pokonać, wynagrodzimy Ci to zestawem gadżetów.

 • KeepTheBeat: NBA2K20 – daj kosza youtuberowi

KeepTheBeat pokaże Wam, jak grać w nową odsłonę najpopularniejszej koszykarskiej gry…. a może to Wy mu pokażecie, jak to się robi. Sprawdź swojego skilla na nasyzm stoisku.

 • Smarte: Fortnite – pojedynek par

Smarte postawił wyzwanie Radyjko – pokonaj mnie w Fortnite. Jednak my nie lubimy nudy, także nie będzie to zwykły pojedynek. Obaj panowie wybiorą z publiczności osoby do pary i zmierzą się w trybie „Ty grasz myszką, a ja klawiaturą”. Takie tandemy gwarantują dużo śmiechu i dobrej zabawy.

 • CTSG: różne tytuły – zróbmy to razem!
  Macie dość rywalizacji? No to może czas zrobić coś razem! Pomoże nam w tym CTSG, który razem z Wami podejmie wyzwanie w popularnych grach kooperacyjnych, takich jak „Overcooked”.
 1. PULSAR VR (zdjęcie w zał.)

Przyjdź na stanowisko Samsung4Gamers oraz Komputronik Gaming i wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości. Specjalnie zaprojektowany fotel dostarczy Ci niezapomnianych wrażen.

 1. RETRO GAMING

Dla tych, którzy tęsknią za pikselowymi grami mamy nie lada smaczek. Na stoisku będzie można zagrać w klimatyczną grę nawiązującą klimatem do starych klasyków. Warto podkreślić, że twórcami gry „Back to 1998” są Polacy.
https://store.steampowered.com/app/1037350/Back_to_1998/?l=polish