WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Saints Row na PGA!

Podziel się

Produkcja autorstwa Deep Silver Volition pojawi się w strefie PLAION, To drugi potwierdzony tytuł, jaki będzie czekał na graczy w tym miejscu.

 O grze

Witajcie w Santo Ileso, tętniącym życiem fikcyjnym mieście w sercu południowo zachodniej Ameryki. W świecie wypełnionym występkiem, gdzie gangi walczą o władzę, grupa młodocianych przyjaciół rozpoczyna własne kryminalne przedsięwzięcie, wspinając się powoli na szczyt i dążąc do samodzielnej dominacji w przestępczym półświatku. 

Mając u boku Neenah, Kevina i Eliego, będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się
z Los Panteros, Idolami i Marshallami, budując swoje imperium na ulicach Santo Ileso
i walcząc o władzę w mieście. Saints Row to historia obiecującego start-upu, po prostu branża, w której to młode przedsiębiorstwo działa to...zorganizowana przestępczość.

Saints Row to największy i najlepszy plac zabaw jaki do tej pory pojawił się w serii. Unikalne, rozległe Santo Ileso będzie tłem dzikiej, niezwykłej przygody pełnej szwindli, kryminalnych przedsięwzięć i wymuszeń, gdzie wystrzelasz, wyjeździsz i wylecisz w wingsuicie na sam szczyt.

Wyraź siebie i uwolnij wewnętrznego Świętego, z najbardziej zaawansowanym kreatorem postaci w historii gier z otwartym światem–spraw, że twoja postać, samochód
i gang będą tacy, jakich sobie wymarzyłeś. Zanurz się po uszy w efektownych strzelaninach
i szybkich pościgach, zostań świadkiem skandalicznych motywów, na które może pozwolić sobie tylko Saints Row, w oryginalnej opowieści, która ukazuje historię dojścia Świętych do władzy. Ciesz się swobodą rozgrywania całej kampanii z przyjacielem dzięki płynnemu, nieskrępowanemu niczym trybowi współpracy, w którym możecie przekraczać granice razem ze swoim gangiem i wspólnie generować szalone, niepowtarzalne akcje.

Sprawdź Saints Row na PGA 

Saints Row to kolejny obok Floodland tytuł, który będzie dostępny w strefie PLAION. Gra zadebiutowała dosłownie przed paroma tygodniami, więc uczestnicy PGA będą mogli przetestować ją świeżo po premierze. 

To nie koniec atrakcji, jakie czekają na graczy w strefie PLAION. W najbliższym czasie zostaną ogłoszone kolejne produkcje, jakie będzie można spotkać podczas Poznań Game Arena 2022.