Organizator:

ROCKSTAR ENERGY DRINK sponsorem głównym PGA 2022

Podziel się

ROCKSTAR ENERGY DRINK – marka napojów energetycznych została głównym sponsorem Poznań Game Arena 2022. Podczas targów marka przygotuje energetyczną strefę pełną licznych oraz wyjątkowych atrakcji dla fanów gamingu.

ROCKSTAR ENERGY DRINK – Doładuj Każdego Siebie

Rockstar Energy Drink – Doładuj Każdego Siebie to nowa platforma marki, która skierowana jest do tych miłośników napojów energetycznych, którzy kochają wykorzystywać każdy dzień do maksimum. Życie ludzi jest dziś zajęte bardziej niż kiedykolwiek – każdego dnia pragniemy móc robić wszystko, na co mamy ochotę. Porusza to jednak kwestię nie tylko pasji życia, ale także energii, której z tego powodu potrzebujemy czasem jeszcze więcej. Zdajemy sobie sprawę, że konsumenci Rockstar Energy Drink to osoby, które mają do zrealizowania wiele różnych celów każdego dnia.

Dzięki „Doładuj Każdego Siebie” chcemy pokazać, że nasze napoje są zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić współczesne życie, w którym pragniemy funkcjonować do maksimum na wielu rożnych płaszczyznach. To właśnie Rockstar Energy Drink zapewni Ci to niezbędne paliwo do działania, gdy tego najbardziej potrzebujesz - każda puszka jest wypełniona energetyzującą mieszanką kofeiny witaminy B i witaminy C, aby wspierać doładowaniem na każdym etapie dnia.

Po raz pierwszy na PGA

Tegoroczną edycję Poznań Game Arena rozkręci wyjątkowa strefa Rockstar Energy Drink, w ramach której uczestniczy wydarzenia będą mogli nie tylko doładować się dzięki napojom energetycznym marki Rockstar Energy Drink, ale także odkryć niezwykle ekscytujący świat gamingu, jakiego jeszcze nie znają. W dniach 7-9 października Rockstar Energy Drink zadba o gamingowe szaleństwo dzięki ogromnej energetyzującej strefie gier połączonej z lifestyle – nie zabraknie tam wielu atrakcji stworzonych specjalnie z myślą o fanach gier oraz wirtualnej rozrywki.