Organizator:

Produkcje Ubisoft na #PGA2021

Podziel się

Najnowszy Far Cry 6 to tylko początek świetnej listy gier od Ubisoft, które pojawią się na PGA

 

 

Gry od Ubisoft od zawsze cieszyły się ogromną popularnością na targach Poznań Game Arena. Tym razem również tytułów od tego renomowanego studia. Oto, w co zagrają zwiedzający. 

Największą gwiazdą tego zestawienia jest oczywiście Far Cry 6. Absolutna nowość, która miała swoją premierę na początku października. Dyktator Antón Castillo chce za wszelką cenę przywrócić dawną wielkość swego kraju, a jego syn Diego podąża jego krwawą ścieżką. Ich okrutne rządy doprowadziły do wybuchu rewolucji. Ich okrutne rządy doprowadziły do wybuchu rewolucji.  W grze stajemy do walki z reżimem Castillo w najbardziej rozbudowanej grze z serii Far Cry, działaj w dżungli, na plażach i w stolicy Yary – Esperanzie.

Kolejna gra to Assassin's Creed: Valhalla. W zeszłym roku, gdy gra debiutowała na rynku, nie mieliśmy niestety możliwości, aby przetestować najnowszą odsłonę tej legendarnej serii od Ubisoftu. Teraz pojawia się szansa, aby nadrobić zaległości. W Assassin's Creed Valhalla wcielamy się w postać Eivora, legendarnego wikinga i najeźdźcę, który szuka chwały. Eksploruj średniowieczną Anglię, najeżdżaj swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne.

Pamiętacie przedpremierowe pokazy Watch Dogs: Legion na #PGA2019? Tym razem zwiedzający będą mieli okazję sprawdzić pełnoprawną wersję tej gry. W grze stajemy się częścią ruchu oporu, a naszym zadaniem jest uchronić Londyn przed całkowitym upadkiem. 

Kolejna gra ze stajni Ubisoft dostępna to The Crew 2, czyli propozycja dla fanów sportów motorowych. Samochody, motocykle, łodzie i samoloty w Motornation, czyli ogromnym placu zabaw, zlokalizowanym w otwartym świecie Ameryki z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zwieńczeniem tej listy jest Tom Clancy's The Division 2. W grze stawiamy czoła czterem wrogim frakcjom - wierni synowie, hieny, wygnańcy i czarny kieł to przeciwnicy, jakim przyjdzie nam stawić czoła, aby uchronić Waszyngton i uratować cywilów jacy pozostaną przy życiu. 

Produkcje Ubisoft bez wątpienia ponownie będą cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Warto jednak zaznaczyć, że tylko niewielki wycinek ekspozycji przygotowanej podczas tegorocznej edycji PGA. O wszystkich atrakcjach można przeczytać w TYM miejscu