WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Poznaj Indyki: Fury Unleashed

Podziel się

W cyklu wpisów “Poznaj Indyki” prezentujemy grę Fury Unleashed od krakowskiego Awesome Games Studio

Fury Unleashed to gra akcji, w której główny bohater przemierza kolejne strony ciągle zmieniającego się komiksowego świata. Zdobądź przewagę, dzięki unikalnemu systemowi kombinacji, aby uwolnić swoją furię i zostać wirującym tornadem destrukcji. Odkryj, dlaczego twórca w Ciebie wątpi i przekonaj go, dlaczego jest w błędzie.

Twoimi broniami są najlepsi przyjaciele, a atrament jest twoim ratunkiem. Zbieraj go od pokonanych przeciwników, aby nieustannie ulepszać swojego bohatera. Im bardziej dynamiczny i odważny będzie Twój styl, tym większą nagrodę otrzymasz. Pamiętaj jednak, aby utrzymać koncentrację, ponieważ możesz zginąć wcześniej, niż sądzisz i stracić wszystko, co udało ci się zebrać do tej pory.

Główne funkcje:

– rozgrywka w klimacie żywego komiksu

– intrygująca opowieść

– tryb współpracy – znajdź towarzysza, dzięki któremu Twoje szanse wzrosną dwukrotnie

– system combo – wraz z kolejnymi pokonanymi przeciwnikami rośnie Twoja siła i odporność na ciosy. Możesz przejść całą rozgrywkę za jednym zamachem!

– urozmaicona rozgrywka

– ciągły rozwój postaci

Awesome Games Studio

Założone w 2009 roku krakowskie, niezależne studio gier, które przez lata wyprodukowało i wydało liczne gry na Steam, Nintendo Switch, Xbox One i PS4. Uwielbiają zarówno tworzyć gry, jak i w nie grać.

Więcej informacji na stronie:

http://www.furyunleashed.net/