Organizator:

Pokazano trailer nowej odsłony Assassin's Creed

Podziel się

Assassin’s Creed Valhalla prezentuje się znakomicie. Ubisoft mocno rozbudził nadzieje fanów.

Tuż przed rozpoczęciem majówki Ubisoft zaprezentował trailer swojej nowej produkcji Assassin's Creed: Valhalla. Kilku minutowy został bardzo ciepło przyjęty przez społeczność graczy, którzy jeszcze bardziej wyczekują premiery gry. Na nią przyjdzie jednak jeszcze trochę poczekać, ponieważ producent zapowiedział, że tytuł trafi do sprzedaży w pod koniec bieżącego roku. Gra będzie dostępna na PC, konsole (nowej i poprzedniej generacji) oraz w Google Stadia. Ceny wahają się od 209 złotych za wersję na komputery do 419 złotych za edycję Ultimate na konsole. 

Assassin's Creed: Valhalla to rozbudowana gra RPG, w której każda decyzja niesie za sobą konsekwencję. Przemoc nie jest jedyną ścieżką, jaką musi podążać sterowany przez nas bohater. Jeśli tylko chcesz możesz zdecydować się na bycie sprytnym politykiem, który dyplomacją buduje kolejne sojusze oraz jedna sobie kolejnych przyjaciół. Choć w trailerze widzimy Eivora, głównego protagonistę, twórcy zdradzili już, że będziemy mogli wybrać postać płci żeńskiej. 

Wraz z nadchodzącą premierą poznamy z pewnością więcej szczegółów związanych z grą. Tymczasem gorąco zachęcamy Was do obejrzenia poniższego trailera. My już to zrobiliśmy i zapewniamy - warto.