Organizator:

Pokaz Watch Dogs Legion na PGA!

Podziel się

Przedpremierowe demo najnowszej produkcji Ubisoftu po raz pierwszy zostanie zaprezentowane w Polsce.

Do premiery Watch Dogs Legion zaplanowanej na 6 marca 2020 roku pozostało jeszcze mnóstwo czasu. Dla wszystkich wyczekujących nowej produkcji Ubisoftu mamy świetną wiadomość.  Po raz pierwszy pierwszy w Polsce zwiedzający będą mogli zobaczyć demo najnowszej odsłony serii Watch Dogs. Prezentacja gry będzie miała formę pokazu kinowego i odbędzie się podczas tegorocznej edycji Poznań Game Arena.

Rozgrywka odbywa się w osadzonym w niedalekiej przyszłości w Londynie, w której gracz może wcielić się w dowolną dostępną postać. Zadaniem gracza jest zbudowanie ruchu oporu, który przeciwstawi się panującej masowej inwigilacji oraz zorganizowanej przestępczości i tym samym przywrócenie blasku brytyjskiej metropolii. W grze mamy możliwość odkrywania miejskiej dżungli, odwiedzając najpopularniejsze miejsca w Londynie, takie jak Big Ben, czy Tower Bridge. Liczne opcje sprawiają, że do wyzwolenia możemy doprowadzić na wiele różnych sposób, wcielając się w dowolną postać.

To tylko jedna z wielu atrakcji, jakie Ubisoft przygotował na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Śledźcie uważnie naszą stronę oraz media społecznościowe. O kolejnych niespodziankach od Ubisoftu poinformujemy już niebawem.

Tymczasem jeżeli z niecierpliwością wyczekujecie najnowszej odsłony serii Watch Dogs koniecznie zakupcie wejściówki na dowolny dzień PGA 2019 – bilety znajdziecie TUTAJ.