Organizator:

PLE: jutro finał turnieju!

Podziel się

W niedzielę poznamy zwycięzców inauguracji jesiennej rundy Polskiej Ligi Esportowej.

WarmUP Jesień 2019 – pod taką nazwą odbywa się inauguracja jesiennej rundy Polskiej Ligi Esportowej. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A znalazły się drużyny Avez, x-kom AGO i Together Esports, z kolei w grupie B rywalizowały ze sobą Wisła All in Kraków, Cleantmix oraz KGG.

W pierwszej z nich niepokonanym teamem okazał Avez, który pokonał kolejno Together Esports i x-kom AGO, które w ostatnim meczu w grupie stanęły na przeciw siebie w decydującym starciu o awans do półfinału. Lepsze okazały się Jastrzębie, które dołączyły do grona półfinalistów turnieju.

Zmagania w grupie B świetnie rozpoczął KGG, który rozprawił się z ekipą Wisła All in. Drużyna z Krakowa poprawiła się kolejnym starciu , w którym okazała się lepsza od Cleantmix, jednak mimo to nie mogła być pewna udziału w półfinale. O wszystkim zdecydował ostatni pojedynek w grupie. KGG pokonał Cleantmix i tym samym zapewnił sobie oraz Wiśle udział w kolejnym etapie turnieju.

W sobotę poznaliśmy już pierwszego finalistę PLE. Wisła All in! po ciekawym meczu wygrała z Avez, trafiając do ścisłego finału imprezy. Jutro o godz. 10:00 rozpocznie się starcie, w którym poznamy przeciwnika krakowian. O drugie miejsce w finale powalczą KGG i x-kom AGO. Decydujące starcie odbędzie się o godz. 14:30 w pawilonie 5.