Organizator:

PKO Bank Polski Ekstraklasa Games na PGA!

Podziel się

PKO Bank Polski Ekstraklasa Games czyli największy w Polsce turniej w grze EA Sports FIFA – będzie obecny na PGA - największych targach rozrywki i multimediów w Europie Środkowo - Wschodniej.

 

Co czeka nas w nowym sezonie? 

Już w piątek na głównej scenie odbędzie się konferencja z udziałem organizatorów turnieju z ramienia Ekstraklasy SA i agencji Sportfive. Opowiedzą o nowościach i zmianach, jakie czekają na kibiców w piątej już edycji rozgrywek. Nie zabraknie niespodzianek oraz przedstawicieli innych organizacji sportowych, które wspólnie z Ekstraklasą rozwijają polską scenę gry FIFA.

 

Swój udział zapowiedzieli również czołowi profesjonalni gracze, którzy w ostatnich latach nadawali ton w rozgrywkach Ekstraklasa Games. Warto wspomnieć, że są to jedyne rozgrywki w Polsce odbywające się na licencji FIFA eWorld Cup Official League Qualifier, pozwalające na awans czołowych zawodników do tej prestiżowej międzynarodowej imprezy.

Zagraj w FIFA 23 z zawodnikami PKO BP Bank Polski Ekstraklasa Games

Po piątkowej prezentacji turnieju przyjdzie czas na start rywalizacji amatorów aspirujących do udziału w rozgrywkach. W sobotę i niedzielę w strefie PKO Bank Polski Ekstraklasa Games odbędą się dwa turnieje, których zwycięzcy awansują do dalszej fazy rozgrywek.

Zapisać będzie się mógł każdy chętny, ale obowiązywać będzie limit miejsc. Oprócz walki na wirtualnym boisku, spotkać będzie tam można jednego z ekspertów biorących udział w transmisjach z ostatniego sezonu, zobaczyć trofeum o jakie walczą zawodnicy w turnieju i zagrać w FIFĘ z zawodnikami Ekstraklasa Games. Na stoisku mają pojawić się także piłkarze poznańskich klubów, ale o szczegółach będziemy informować bliżej eventu na fanpage PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.