Organizator:

PGA z nagrodą MP Power Awards!

Podziel się

Poznańskie targi gier organizowane przez Grupę MTP otrzymały prestiżowe wyróżnienie.

 

Do konkursu zostało zgłoszonych ponad sto kandydatur. Poznań Game Arena otrzymała nominację w kategorii "Targi" i powalczyła o nagrodę razem z Festiwalem Pracy Jobicon oraz krakowskimi Targami Horeca.  

- Każda nagroda bardzo cieszy. Gdy jednak w nasze ręce trafia tak prestiżowe wyróżnienie, radość jest ogromna! Podziękowania i gratulacje należą się wszystkim osobom zaangażowanym w projekt - powiedział Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor targów PGA. - Poznań Game Arena to nie tylko największe targi gamingowe w Polsce. To przede wszystkim ogromna społeczność, która konsekwentnie od blisko piętnastu lat odwiedza Międzynarodowe Targi Poznańskie w coraz większej liczbie. Cieszymy się, że naszą pasję do gier możemy dzielić z blisko 80 tysiącami fanów z całej Polski. Dziś świętujemy, jednak już jutro z całym zespołem wracamy do intensywnej pracy. Przed nami wiele tygodni przygotowań, aby kolejne PGA dostarczyło wszystkim jeszcze większych wrażeń - dodaje. 

MP Power Awards to konkurs dla branży eventowej poszukujący najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów, targów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.