Organizator:

PGA Genesis Cosplay Show 2022 - Starujemy!!

Podziel się

Cosplay Show podczas PGA, to prestiżowa rywalizacja 20 finalistów konkursu na najlepszy strój i wcielenia się w postać z gry, filmu lub szeroko pojętej popkultury. Rozpoczynamy zapisy na najnowszą edycję konkursu! Nie czekaj i już dziś zgłoś swój udział!

Ceny biletów Katalog Wystawców Cosplay Show

START ZAPISÓW NA PGA GENESIS COSPLAY SHOW 2022

Od dziś do 2 października można zgłaszać swój udział w tegorocznej edycji konkursu Cosplay. Podobnie jak w ubiegłym roku do wielkiego finału zakwalifikuje się 20 najlepszych zgłoszeń. Ubiegłoroczny finał miał naprawdę wysoki poziom, nie inaczej będzie w tym roku!

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj:

https://www.cognitoforms.com/ShappiWorkshop/pga2022zg%C5%82oszeniegenesiscosplayshow?fbclid=IwAR3RhG9D7K3_AJPynLzswokcBnM-mtG4pNaAPYkA55s6FSvuFGX7I1F5OL8

SHAPPI ZNÓW GRA Z NAMI!

Konkurs Cosplay Show podczas PGA zyskał swój prestiż, oraz obecną formę, dzięki owocnej współpracy ze współorganizatorką przedsięwzięcia, czyli Aleksandrą Torą znaną w świecie cosplay jako Shappi Workshop. Ola co roku czuwa nad zgłoszeniami do konkursu, nad skompletowaniem jury oraz jak najlepszym przebiegiem całego pokazu i działaniem strefy cosplay podczas PGA. 

Więcej informacji i regulamin konkursu znajdziecie na dedykowanej podstronie: COSPLAY SHOW