WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Ostatnie dni zapisów na PGA Genesis Cosplay Show!

Podziel się

To już ostatnie dni, aby zgłosić się do eliminacji PGA Genesis Cosplay Show 2019. Znamy też nagrody i skład jury oceniającego.

Niedzielne show i masa kolorowych uczestników

W niedzielę 20.10.2019 od godziny 12: 00, scena główna PGA w Pawilonie 6, zostanie opanowania na około dwie godziny, przez finalistów tegorocznego PGA Genesis Cosplay Show. Ale, zanim do tego dojdzie, i będziemy mogli podziwiać, idealnie oddane stroje postaci z gier, komiksów i filmów, trzeba wyłonić 30 finalistów.

Wciąż można (do 13 października) nadsyłać swoje zgłoszenia na adres: cosplaypga2019@gmail.com , w zgłoszeniu oprócz zdjęć gotowego kostiumu, trzeba też załączyć fotki z procesu jego powstawania oraz wypełniony formularz.

ZAPISY TRWAJĄ DO 13 PAŹDZIERNIKA WŁĄCZNIE

Współorganizatorką konkursu jest, jak co roku Shappi Workshop, która razem z resztą jury, wytypuje 30 finalistów, którzy otrzymają zaproszenia na wszystkie dni PGA oraz okazję do zaprezentowania się na dużej scenie podczas finału.

Skład jury z najwyższej półki

 

Znamy już również skład jury konkursowego. W tym roku, składa się Ono wyłącznie z doświadczonych twórców cosplay.

 

Moc nagród od Genesis

W tym roku, sponsorem głównym konkursu Cosplay Show, została marka Genesis. Polski producent akcesoriów dla graczy i sprzętu komputerowego, ufundował nagrody dla zwycięzców konkursu w postaci foteli gamingowych Nitro 440, oraz szereg nagród/upominków sprzętowych, dla pozostałych finalistów.

 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W ZAKŁADCE DEDYKOWANEJ KONKURSOWI