Organizator:

NTT Game / HIRO na Poznań Game Arena 2022

Podziel się

Na tegorocznym największym święcie gier i technologii nie może zabraknąć NTT System. Polski producent sprzętu gamingowego, tradycyjnie już dostarczy komputery dla potrzeb organizacji wydarzenia oraz zaprezentuje własne stoisko obfitujące w premiery, mini turnieje i konkursy.

Stoisko NTT Game / HIRO® zlokalizowane będzie w pawilonie nr 8 na ponad 200 metrowej powierzchni. W tegorocznej edycji na naszym stoisku będą mieszały się tematy idei „Graj Swoje” z klimatem najnowszej gry Gotham Knights. Kto wie, być może zawitają do nas nawet Rycerze z miasta Batmana. Na pewno jednak fani najnowszych technologii i multimedialnej rozrywki znajdą na stoisku moc atrakcji:

- Centralnym miejscem będzie scena, z której Benek „Technokrata” będzie zarządzał konkursami, mini turniejami oraz z charakterystyczną dla siebie pasją opowiadał o premierach i najnowszych technologiach w sprzęcie NTT Game i HIRO.

- W specjalnie przygotowanej gablocie zaprezentujemy wyjątkowy, premierowy komputer HIRO® z procesorem Intel® Core™ i9 13tej generacji.

- Zaprezentujemy najwydajniejsze komputery HIRO w obudowach, które są marzeniem każdego gamera.

- Nie zabraknie strefy FreeToPlay, na której każdy odwiedzający będzie mógł przetestować nasze komputery NTT Game oraz wyjątkowe komputery i notebooki HIRO grając w najpopularniejsze tytuły.

- Obok stoiska NTT znajdzie się również strefa MediaMarkt, na której można będzie skonfigurować swój wymarzony komputer gamingowy oraz skorzystać z promocyjnych ofert akcesoriów HIRO, TP-Link i nie tylko.

- Od piątku do niedzieli odpalimy dla odwiedzających targi konkurs „Znajdź Złoty Boost”. Skanując kody QR znajdujące się na komputerach NTT na terenie targów można będzie wygrać bardzo przydatne gadżety a nawet plecak pełen akcesoriów i niespodzianek dla gracza.

Więcej informacji szukajcie na www.facebook.com/hiropcgaming

NTT System S.A. jest największym, polskim producentem komputerów stacjonarnych. Należy też do grona czołowych dystrybutorów akcesoriów, podzespołów oraz urządzeń peryferyjnych. Specjalne miejsce w ofercie firmy zajmują komputery, notebooki oraz akcesoria dla gamingu produkowane pod markami NTT Game i HIRO. NTT System współpracuje z organizatorami Poznań Game Arena od samego początku istnienia imprezy, udostępniając komputery oraz akcesoria gamingowe dla potrzeb organizacji wydarzenia.