WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Nowa gra od Klabater na #PGA2021

Podziel się

The Amazing American Circus debiutuje dziś na PC i konsolach.

 

O czym jest The Amazing American Circus?

The Amazing American Circus to połączenie przygodowej gry karcianej i symulatora ekonomicznego. Naszym zadaniem jest zbudowanie od podstaw cyrkowego imperium. Na drodze do sukcesu stoi prawdziwy gigant tego biznesu - P.T. Barnum. Jednak to nie on jest naszym największym wrogiem, a obojętna i niezadowolona publiczność. Naszą bronią w tej wymagającej walce będą porywające występy cyrkowych artystów. 

Występ cyrkowy to specjalny pojedynek karciany rozgrywanym pomiędzy Tobą, a publicznością. The Amazing American Circus to połączenie gatunku Tycoon/symulacja z elementami znanymi z produkcji RPG oraz gier opartych na zarządzaniu zasobami. To także gra eksploracyjna, w której będziemy przemierzać Stany Zjednoczone XIX wieku. 

Klabater na #PGA2021

The Amazing American Circus to jedna z czterech gier od Klabater, jakie będziecie mogli przetestować podczas nadchodzącej edycji Poznań Game Arena. Jakie to będą tytuły? Tego jeszcze nie możemy zdradzić. Uzbroicie się zatem w cierpliwości i wypatrujcie kolejnych wieści na temat #PGA2021.