Organizator:

Nintendo sypnęło premierami!

Podziel się

Podczas niespodziewanej prezentacji Nintendo Direct Mini pokazano wiele nowości na konsolę Switch. W niektóre z nich zagracie już dziś.

Półgodzinna prezentacja obfitowała w wiele nowości, które z pewnością ucieszą fanów konsoli Nintendo. We wszystkie wymienione tytuły zagramy jeszcze w tym roku, a niektóre z nich są dostępne już dziś. Poniżej prezentujemy Wam pełne zestawienie zaprezentowanych gier.

Dostępne od dziś: 

Good Job!: miejscem akcji gry jest biuro, w którym musimy wykonywać różne zadania, aby nasza praca była należycie zrobiona. Środki nie grają roli, liczy się tylko cel, jaki musimy zrealizować. Dostępny jest tryb jedno- i dwuosobowy.

MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3: dodatek do gry, w którym zyskujemy możliwość wcielenia się w dowolną postać jednego z członków Fantastycznej Czwórki lub Doctora Dooma, którymi walczymy w nowej kampanii.

Ring Fit Adventure Update: kolejny dodatek do gry. Dzięki darmowemu rozszerzeniu możemy poruszać się w rytm wielu kawałków z Ring Fit Adventure oraz ścieżek dźwiękowych z popularnych gier Nintendo. Wśród nich znajdują się m.in. Super Mario Odyssey i Splatoon 2.

Shinsekai: Into the Depths: gra, w której przemierzamy przez głębie oceanu, kolekcjonując różne przedmioty, pozwalające ulepszać nasz sprzęt. Im głębiej schodzimy, tym większą uwagę musimy przywiązywać do poziomu tlenu i ciśnienia. Wszystko po to, aby przetrwać.

Panzer Dragoon: Remake: Przeróbka klasycznej gry. W towarzystwie niebieskiego smoka przemierzamy kolejne krajobrazy, walczą z wieloma potworami. Gra startuje jako czasowy exclusive.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy:  powracamy do akademii Jedi, na której czele stoi Luke Skywalker. Możemy stworzyć własną postać padawana i poznawać tajniki Mocy. W rozgrywce online możemy zmierzyć się w gronie aż 16 graczy. Zachowano także wszystkie tryby rozgrywki, charakterystyczne dla oryginalnej wersji gry z 2003 roku.

Premiery w 2020 roku: 

Xenoblade Chronicles Definitive Edition: gra trafi na konsolę Switch z nową historią, będącą epilogiem dla oryginalnego tytułu. Grafika ma prezentować się lepiej niż kiedykolwiek, rozgrywka być płynna jak nigdy dotąd, a ścieżka dźwiękowa ma zostać odświeżona. To tylko niektóre z ulepszeń, jakie zapowiedziało Nintendo. Premiera odbędzie się 29 maja. Tego samego dnia zostanie wydany 250-stronicowy album poświęcony grze.

Animal Crossing: New Horizons: od 1 do 12 kwietnia rezydenci wszystkich wysp wezmą udział w Dniu Królika. Ich zadaniem będzie znalezienie ukrytych jaj. Kolejny update będzie miał miejsce w drugiej połowie kwietnia i będzie związany z Dniem Ziemi.

BRAVELY DEFAULT II: kontynuacja pierwszej części, w której otrzymujemy czterech nowych Bohaterów Światła. System rozgrywki podobny jak w części pierwszej. Zapowiedziana jako kolejny świetny RPG w kolekcji Nintendo. Choć nie podano daty premiery, już dziś możemy zagrać w wersję demonstracyjną.

Gry od 2K: 29 maja należy spodziewać się wysypu gier od 2K dostępnych na Switch. Będą to:  XCOM 2 Collection , Borderlands Legendary Collection , BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition oraz BioShock: The Collection.

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics:  bogata kolekcja 51 klasycznych gier planszowych, w które będziemy mogli zagrać w kilka osób lokalnie, jak i online. Premiera 5 czerwca. Przedsprzedaż gry już wystartowała.

Burnout Paradise Remastered: po 10 latach możemy ponownie zagrać w odświeżoną, wysokooktanową wyścigówkę.

Fuser:  Wcielamy się w rolę DJ-a, a to wszystko za sprawą gry od Harmonix. Premiera na Nintendo Switch jesienią.

King’s Bounty II: Od 1990 roku gra wywiera spory wpływ na zachodnie RPG. Nowy sequel prezentuje nowe otwarcie. Odświeżona, bardziej realistyczna grafika, czy decyzje w grze, które mają jeszcze większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej. Tak Nintendo zapowiada nową odsłonę tego tytułu.

Ninjala: majowa premiera darmowej gry, w której w jednej rozgrywce może zmierzyć się do ośmiu graczy. Mogą walczyć na własną rękę lub zespołach złożonych z czterech graczy. Jako ninja możemy rozwijać umiejętności, jak i bronie.

Ponadto na liście zapowiedzianych tytułów znalazły się także: Catherine: Full Body, Star Wars Episode I: Racer, Saints Row IV: Re-Elected,  Trials of Mana,  The Elder Scrolls: Blades, Minecraft Dungeons, Warhammer 40,000: Mechanicus,  MR. DRILLER, DrillLand, The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III oraz Vigor .