Organizator:

Nie tylko nowości – Ubisoft przygotował również klasyki

Podziel się

Przedpremierowe pokazy to nie wszystko, co przygotował Ubisoft.

O atrakcjach Ubisoftu informowaliśmy już we wcześniejszych wpisach. Dowiedzieliście się z nich o pokazie kinowym gry Watch Dogs Legion oraz o możliwości przetestowania takich tytułów jak Ghost Recon Breakpoint i The Division 2. Znany producent gier nie żałował jednak niespodzianek dla wszystkich, którzy odwiedzą Poznań Game Arena.

Pośród licznych nowości i przedpremierowych prezentacji znajdziecie także dobrze znane produkcje, a wśród nich:

Just Dance – strefa Ubisoft nie mogła obejść się bez najpopularniejszej gry tanecznej, która obchodzi swoje 10-lecie! Na fanów świetnej zabawy czeka specjalnie zaaranżowana strefa, w której będą mogli poczuć się jak w domu, a na osoby z najlepszymi wynikami w grze czekają nagrody.

Rainbow Six Siege – nie zabraknie także kooperacyjnej strzelanki taktycznej, która od momentu premiery przyciągnęła ponad 50 milionów graczy i jest również bardzo znana w społeczności esportowej. Na PGA odwiedzający będą mogli poczuć namiastkę takich rozgrywek i wygrać nagrody związane z serią, a odważniejsi – wykonać malowanie twarzy inspirowane operatorami z gry.

Ubisoft Store – sklep firmy Ubisoft na PGA zaprezentuje ekskluzywne wydania kolekcjonerskie oraz figurki z gier tj. Ghost Recon Breakpoint, The Division 2, Assassins’ Creed i innych tytułów.