Organizator:

Na PGA z Klasą! Oferta dla szkół i klas e-sportowych.

Podziel się

Poznań Game Arena to świetna okazja i miejsce na wycieczkę szkolną, wyjazd firmowy czy formę edukacji. Z myślą o klasach e-sportowych a także zawodach przyszłości przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup szkolnych, klas o profilu e-sport oraz grup firmowych.

Gry i technologia coraz ważniejsze dla gospodarki oraz profilów edukacji

Branża gier, e-sportu, technologii mobilnych i rozrywki multimedialnej, to coraz większa gałąź gospodarki a Polska jest w tych segmentach mocnym „graczem”. Dlatego coraz więcej szkół, decyduje się na kształcenie w kierunku zawodów przyszłości związanych z tymi branżami. Dobrym przykładem jest chociażby wprowadzanie gier komputerowych do kanonu lektur szkolnych oraz powstawanie coraz większej ilości klas o profilach E-sportowych. PGA jako największe targi gier komputerowych i technologii multimedialnych, są zatem doskonałym miejscem na wycieczkę szkolną czy wyjazd edukacyjny, na którym uczniowie mogą się zapoznać z nowościami rynkowymi, spotkać twórców gier a nawet zbadać swoje przyszłe możliwości i kompetencje zawodowe.

Oferta dla klas E-sport oraz grup szkolnych

Poznań Game Arena to doskonała okazja na zorganizowanie wycieczki szkolnej lub wyjazdu studyjnego dla klas o profilu E-Sportowym, których jest w coraz więcej. Uczniowie w tym roku mogą liczyć na dedykowaną ofertę na zakup biletów dla grup na fakturę VAT.

KLASY O PROFILU E-SPORT 

- Minimum 20 osób (konieczność potwierdzenia profilu e-sport klasy w zgłoszeniu)

- 20% rabatu na bilety VIP Day (piątek 09.10.2020) 

- 15% rabatu na bilety na sobotę lub niedzielę 

- 1 opiekun gratis dla grupy do 30 osób (następnie co 15 uczniów dodatkowa wejściówka dla opiekuna) 

GRUPY SZKOLNE 

- Minimum 30 osób 

- 10% rabatu na bilety na PGA 

- 1 opiekun gratis dla grupy do 30 osób (następnie co 15 uczniów dodatkowa wejściówka dla opiekuna) 

Więcej szczegółów i kontakt dla zainteresowanych: https://gamearena.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety-dla-grup-szkolnych-i-zorganizowanych/