Organizator:

Multimedialne marki KONTEL na PGA 2019

Podziel się

Stoisko KONTEL zaprasza na spotkanie z Medusą i Bedorfem oraz inne atrakcje

Na stoisku firmy KONTEL w pawilonie 7A, wśród wystawców zobaczymy marki Plantronics i Philips. W sobotę 19-go października między 16.00 a 17.00 na stoisku pojawią się goście specjalni – Medusa, znany youtuber oraz Karol Bedorf, zawodnik mieszanych sztuk walki, którzy będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć. Przez cały czas trwania targów na odwiedzających czekać będą stanowiska z konsolami Xbox i liczne konkursy.

Plantronics to marka, której fanom e-sportu nie trzeba przedstawiać. Seria modułowych słuchawek RIG znana jest graczom z całego świata. Segment gamingowy jest dla firmy Plantronics tak istotny, że zdecydowała się wydzielić osobną strukturę, złożoną z inżynierów dźwięku i designerów, mających na celu dostarczanie fanom multimedialnej rozrywki coraz bardziej zaawansowanego, profesjonalnego sprzętu. Odwiedź stoisko KONTEL / plantro.pl i poznaj nowości produktowe, m. in. słuchawki RIG800HD z przestrzennym systemem 3D DOLBY ATMOS, zapewniające 24-godzinną rozrywkę na jednym ładowaniu akumulatora.

Philips to lider w segmencie projektorów multimedialnych, zarówno tych miniaturowych z serii PicoPix, jak i Screeneo, zapewniających wrażenia znane z sali kinowej. Entuzjastów multimedialnej rozrywki zachwyci tryb FlowMotion, nadający dynamicznym ujęciom płynności i ostrości bez efektu rozmycia. Na stoisku plantro.pl można będzie wypróbować działanie projektorów, wyświetlając obraz o przekątnej nawet 120” w jakości 4k z własnego smartfona lub tabletu.