Organizator:

Monte Snack Team debiutuje na PGA

Podziel się

W strefie przygotowanej przez Zott Polska każdy znajdzie coś dla siebie.

Popularni YouTuberzy, fotobudka, VR, strefaF2P – to tylko część atrakcji,które będą czekać w strefie Monte Snack Team podczas największych targów gier komputerowych i wirtualnej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku po raz pierwszy partnerem Poznań Game Arena została marka ​Monte Snack. Dlatego w trakcie wydarzenia na wszystkich miłośników sportów elektronicznych i nie tylko w strefie ​MonteSnackTeam​ , przygotowanej przez markę Monte Snack i agencję GetHero, będą czekać dodatkowe atrakcje. Wśród nich m.in.

● fotobudka – 180 stopni,

● Superman VR, czyli połączenie wirtualnej rzeczywistości z fitnessem,

● strefa free to play,

● możliwość gry na Predator Thronos – fotelu dla graczy o wartości przekraczającej 80 tys. złotych,

● strefa cosplayer,

● bus nawiązujący do motywów Fortnite.

Agencja GetHero współpracuje z influencerami dlatego w strefie, którą przygotowała dla Monte Snack, nie zabraknie gwiazd internetu, takich jak: Remigiusz ​ “​ Rezi” Wierzgoń ​(3,8 mln), ​Tomasz ​“Gimper” Działowy ​(+1,7 mln), ​Łukasz “Mandzio” Samoń ​(1,7 mln) czy ​Agnieszka “Agu” Szysiak (374 tys.). Dla fanów będzie to okazja, aby porozmawiać lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionym YouTuberem. Warto dodać, że ​Rezi​ , ​Gimper​ , ​Agu i ​Mandziou są ambasadorami kampanii, która promuje kampanię Monte Snack w Internecie.

Strefa Monte Snack już trzy lata z rzędu można było odwiedzać podczas MeetUp®. Od niedawna marka funkcjonuje również w świecie gamingu, dlatego nie mogło jej zabraknąć na ​największych targachgierkomputerowych i wirtualnej rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej.