Organizator:

LG ponownie na Poznań Game Arena

Podziel się

Do PGA 2019 pozostało mniej niż sto dni. Skoro studniówkę mamy już za sobą, możemy zaprezentować kolejnego partnera obecnego na PGA 2019.

Firma LG to stały gość Poznań Game Arena. LG Electronics kontroluje ponad 118 lokalnych filii na całym świecie, zatrudniając około 75 000 osób na różnych stanowiskach. Przedsiębiorstwo powstałe w 1958 roku dostarcza na rynek szeroki zakres produktów. Są to m. in. telewizory, sprzęt komputerowy, czy smartfony

Co roku koreańska firma dokłada wszelkich starań, aby osoby odwiedzające ich stoisko nie mogły narzekać na nudę. Wystarczy przypomnieć zeszłoroczną edycję. Pamiętacie przejażdżkę Porsche? Albo symulator z siłownikami imitującymi prawdziwą jazdę? Nie zabrakło też stanowiska, na którym LG pokazał moc swoich panoramicznych monitorów. Ustawione obok siebie pozwalały poczuć się jak za sterami prawdziwego samochodu. Z kolei liczne stanowiska do gier pozwalały przenieść się w świat CS:GO, Fortnite, czy League of Legends. Były też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, słowem działo się wiele.

Co czeka nas tym razem? Tego nie możemy jeszcze zdradzić. Jednego możecie być pewni – stoisko LG ponownie dostarczy wam mnóstwo wrażeń i dobrej zabawy.

Jeżeli jesteście ciekawi, czym zaskoczy nas LG podczas PGA 2019, koniecznie zarezerwujcie sobie wejściówki na Poznań Game Arena 2019. Bilety znajdziecie pod tym linkiem: https://tobilet.pl/events/pga-2019/