Organizator:

Koch Media Poland ze stoiskiem na targach Poznań Game Arena 2019!

Podziel się

Firma Koch Media ma zaszczyt zaprosić graczy, media i partnerów na stoisko Koch Media Poland w ramach targów Poznań Game Arena 2019, które odbędą się w dniach 18 – 20 października 2019.

Po wejściu na polski rynek 2 sierpnia 2019, firma Koch Media kontynuuje strategię dostarczania rodzimym graczom najlepszych gier wideo. W tym celu, po silnej obecności na targach gamescom 2019, zdecydowała się także zagościć
z najnowszymi tytułami na PGA 2019. Na liczącym ponad 400 m2 stoisku firmy znajdzie się ponad 30 stanowisk do gry w najnowsze pozycje.

Gracze, którzy znajdą się w trzeci weekend października 2019 w Poznaniu otrzymają możliwość zagrania w cztery tytuły spośród szerokiego i zróżnicowanego katalogu premier Koch Media na sezon 2019-2020. Pierwszymi z nich są najnowsze wyścigi samochodowe GRID oraz F1 2019, stworzone przez znane brytyjskie studio Codemasters, którego gier Koch Media jest wyłącznym dystrybutorem.

Stanowiska do testów będą oferować niespotykany komfort dla odwiedzających, dzięki zaangażowaniu partnerów sprzętowych, PlayStation oraz Logitech. Wszystkie stanowiska wyścigowe zostaną wyposażone w profesjonalne fotele Playseat oraz kierownice Logitech G29, a gry będą prezentowane w 4K na konsolach PlayStation
4 Pro i 47-calowych telewizorach Sony.

Poza możliwością przetestowania najnowszych gier na stoisku Koch Media Poland, wystawca razem z organizatorami targów przygotował szereg atrakcji na stoisku oraz scenie głównej, w tym spotkania z twórcami gier i konkursy. Firma Koch Media zadbała też oczywiście, aby stanowiska z grami były oznaczone zgodnie z klasyfikacją PEGI, a prezentowane na nich treści odpowiednie dla wieku odwiedzających.

Strefa Koch Media Poland na Poznań Game Arena 2019 w skrócie:

  • ponad 400 m2 przestrzeni wystawowej
  • ponad 30 stanowisk do gry na konsolach PlayStation 4 Pro oraz najnowszych komputerach klasy PC
  • szansa na przetestowanie najnowszych wyścigów od Codemasters, GRID oraz Formula 1 2019, w najbardziej komfortowych warunkach jak to możliwe (wyścigowe fotele, kierownice, konsole PlayStation 4 Pro i telewizory Sony 4K)
  • spotkania z twórcami gier, konkursy i inne aktywności dla fanów

Informacja o dwóch kolejnych grach, które będą prezentowane przedpremierowo po raz pierwszy w Polsce na stoisku Koch Media, już wkrótce!