Organizator:

Jeszcze więcej Monster Energy na PGA 2019

Podziel się

To już drugi raz, gdy znany napój dodający energii, pojawi się na poznańskich targach gier.

Rok temu do strefy Monster Energy ustawiały się długie kolejki fanów. Dlatego strefa na tegorocznej edycji będzie jeszcze większa, a na miejscu będzie sporo atrakcji. Poza możliwością napicia się zimnego napoju i zrobienia sobie przerwy w strefie chilloutu będzie można spotkać się ze znanymi z imprez motoryzacyjnych Monster Girls. Z wykorzystaniem fotobudki będzie można zrobić sobie zdjęcie z nimi oraz z prawdziwym motocyklem stuntowym.

Na miejscu staną również symulatory jazdy, dzięki którym uczestnicy PGA będą mogli poczuć się jak kierowcy rajdowi. Warto spróbować swoich sił, bo za najlepszy czas będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, w tym koszulki ze znanym zielonym pazurem.

Podczas wszystkich dni targów na mini rampie przy strefie będą odbywać się pokazy BMX w wykonaniu czeskiej ekipy VSA Extreme.

Na miejscu będzie można także kupić najbardziej popularne napoje Monster Energy. Osoby, które zdecydują się na zakup będą mogli wygrać darmowe kody do usługi Xbox Game Pass, dającej dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsoli Xbox One, bez żadnych ograniczeń.