Organizator:

ITHardware zaprasza na Poznań Game Arena 2019

Podziel się

Na stoisku ponownie przetestujecie sprzęt najwyższej klasy. Przeczytajcie sami, co mają Wam do przekazania.

Jak ten czas szybko leci… dopiero co zapraszaliśmy Was na swoje pierwsze PGA, a już za kilkanaście dni po raz czwarty pojawimy się na tych największych w Polsce targach gier wideo i rozrywki multimedialnej. W tym roku ponownie można liczyć na morze atrakcji i każdy fan wirtualnej rozrywki z pewnością znajdzie tu coś dla siebie: premiery gier, turnieje esportowe, znakomitych cosplayerów czy wystawców z najlepszą ofertą przygotowaną specjalnie dla zwiedzających – po prostu nie sposób wszystkiego wyliczyć!

W tym roku ponownie rozkładamy się w Pawilonie nr 5 na stoisku nr 11 (naprzeciw Omen by HP, oraz Samsunga). Na miejscu czekać będzie cały aktualny skład redakcji, tj. wschodząca gwiazda YouTube’a, Łukasz Sido Sierant, Daniel Górecki oraz Tomasz Cugowski, którzy z chęcią zamienią z Wami kilka słów o sprzęcie i nie tylko 🙂 Naszą scenę zasilą też gwiazdy Polsat Games Ultraliga, Przemek DENTA Wojenka i Mikołaj SILVAN SinackI oraz znany wielu osobom Michał Kendo Linek, który w czasach świetności wspomagał Blacka i Liptona na kanale morele.TV.

Tym razem zaprezentujemy się na naprawdę ogromnym dwuczęściowym stoisku o powierzchni 400m​2​! Z jednej strony znajdziecie ITHardware i naszych partnerów – Patriot Viper Gaming, iiyama G-Master, LC-POWER, Warrior Chairs oraz Dream Machines, a po drugiej pojawi się sklep Sferis.pl wraz z Actina, AMD, Trust, BeQuiet i L’oreal. Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji – duże konkursy co godzinę, mini turnieje z wschodzącymi gwiazdami damskiej i męskiej profesjonalnej sceny CS:GO, jak Team Saiprah i Warriors Team, strefy VR z mieczami Jedi, symulatory jazdy z najnowszym WRC8 czy retro granie w strefie Arcade.

Po stronie serwisu IThardware znajdziecie najnowsze technologie dostarczone przez światowych liderów, Patriot Viper Gaming zademonstruje komputery zbudowane na wydajnych pamięciach Viper RGB oraz superszybkich dyskach SSD VPN100 oraz obudowach i zasilaczach niemieckiego producenta LC-POWER. Kawałek dalej stoisko ma iiyama, gdzie oprócz znanych wszystkim monitorów G-Master, które zasilą całą naszą strefę free 2 play, zobaczycie innowacyjne monitory z panelami dotykowymi oraz do zastosowań profesjonalnych. O to, żeby te mogły wyświetlać obraz najwyższej jakości, zadbają zaś komputery dostarczone przez Nvidię, które zostaną wyposażone w najnowsze karty RTX i gry wspierające ray tracing.

A może nie lubicie komputerów stacjonarnych? Na to też jesteśmy gotowi – razem z Dream Machines przygotowaliśmy 10 piekielnie szybkich gamingowych lapków, na których przetestujecie najnowsze myszki DM5 Blink. O komfort podczas intensywnego testowania na wszystkich 26 stanowiskach zadbają natomiast gamingowe fotele od Warrior Chairs, które po targach będzie można nabyć w najlepszej cenie na rynku, już od 399 zł! W piątek, czyli VIP Day i dzień prasowy, wręczymy również nagrody w plebiscycie For Gamers 2019 dla najlepszych produktów i marek – tym razem nie na zamkniętej imprezie dla VIPów, ale przed wszystkimi odwiedzającymi, bo to przecież Wy na nie głosowaliście!

W strefie sklepu Sferis znajdziecie zaś gamingowe komputery Actina zbudowane w oparciu o superwydajne podzespoły od AMD oraz MSI. Akcesoria na stoisko wraz z fotelami gamingowymi dostarcza Trust Gaming, nie zabraknie też strefy VR Jedi, gdzie najodważniejsi śmiałkowie powalczą na miecze świetlne o miano Jedi Actina, a o zastrzyk adrenaliny zadbają profesjonalne symulatory jazdy Playseat i Thrustmaster oraz WRC8, dzięki którym poczujecie moc szutrowych i asfaltowych dróg. Będzie także coś specjalnego dla… brodaczy, a wszystko dzięki marce L’oreal, która na dwóch stanowiskach barberskich z każdego drwala zrobi przyszłą gwiazdę internetów 🙂

Podsumowując, ITHardware.pl i Sferis.pl wraz naszymi partnerami to 42 komputery na jednym stoisku, symulatory jazdy, VR, strefy arcade, sklep z największymi gamingowymi promocjami i 2 sceny, na których przez 3 dni obdarujemy was górą sprzętu… dosłownie i w przenośni. Mówiąc krótko, szykuje się najlepsza gamingowa impreza roku, na której nie może Was zabraknąć – serdecznie zapraszamy i czekamy na Was w dniach 18-20 października! Do zobaczyska!