WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

INEA na PGA 2022!

Podziel się

Znana marka już kolejny rok z rzędu będzie Oficjalnym Dostawcą Internetu podczas targów Poznań Game Arena.

baner_Kupbilet

INEA to lider usług telekomunikacyjnych w Wielkopolsce oraz jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju. Firma jest obecna w segmencie klientów indywidualnych, usług dla firm, jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. INEA dostarcza głównie usługi internetu szerokopasmowego, telewizji, telefonii mobilnej i stacjonarnej oraz usługi profesjonalne dla biznesu i data center. Dzięki realizowanym inwestycjom, operator jest liderem w zakresie infrastruktury światłowodowej w Wielkopolsce.

Według rankingu głównego SpeedTest.pl za rok 2017, INEA to dostawca najszybszego internetuw Polsce. Firma jest także laureatem wielu nagród. Jako jedyna polska firma, INEA otrzymała prestiżową nagrodę FTTH Council Europe, za działania na rzecz rozbudowy sieci dostępowych w technologii światłowodowej.

INEA kontynuuje owocną współpracę z targami Poznań Game Arena. Znana marka kolejny rok z rzędu angażuje się w największe wydarzenie gamingowe w Europie Środkowo-Wschodniej jako OFICJALNY DOSTAWCA INTERNETU. Obecność firmy INEA to także gwarancja wielu atrakcji i niezapomnianych wrażeń w specjalnej strefie, którą można odwiedzić w trakcie samego wydarzenia. O tym, jakie atrakcje zostaną przygotowane tym razem przekonamy się już wkrótce.