Organizator:

INEA dostawcą Internetu dla PGA

Podziel się

Świetna okazja do przetestowania superszybkiego łącza.

INEA dostarczy Internet światłowodowy dla Poznań Game Arena. Przez 3 dni w pawilonie nr 5 będzie można przetestować najszybszy Internet w Unii Europejskiej oraz zmierzyć się z INEA Gaming Team.

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych, konsolowych oraz rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Już po raz drugi INEA jest Oficjalnym Dostawcą Internetu dla tego wydarzenia, dostarczając łącza światłowodowe dla uczestników oraz wystawców.

W tym roku INEA przygotowała dwa stoiska. Na pierwszym z nich, zlokalizowanym w pawilonie piątym, odwiedzający będą mogli nie tylko przetestować najszybszy Internet w Unii Europejskiej, symetryczne łącze 10 Gb/s, ale też zmierzyć się z INEA Gaming Team. Przez trzy dni blisko 60 pracowników INEA będzie prowadziło rozgrywki w CS:GO, Crash Team Racing i FIFA20. W ramach drugiego stoiska, w pawilonie szóstym na uczestników PGA czekać będzie prawie jedenastometrowa przyczepa z mobilnym salonem INEA. Specjaliści od najszybszego Internetu w Polsce odpowiedzą tam na wszystkie pytania związane z ofertą Internetu, telewizji oraz telefonii.

Przez najbliższe 3 lata INEA będzie dostarczać Internet dla najważniejszego wydarzenia gamingowego w Polsce. PGA to dla nas miejsce szczególne, bo to właśnie tutaj rok temu premierowo pokazaliśmy najszybszy Internet w Unii Europejskiej. Usługa ta wprowadziła Polskę do grupy zaledwie kilku miejsc na świecie, gdzie dostępny jest tak szybki Internet. Na naszym stosiku każdy będzie miał możliwość sprawdzić jego działanie w praktyce – komentuje Michał Bartkowiak, Wiceprezes INEA S.A.

Dla uczestników Poznań Game Arena przygotowane zostały liczne atrakcje i niespodzianki. Każdy, kto osobiście przetestuje najszybszy Internet będzie miał szansę wygrać konsolę do gier. Dla osób, które zdecydują się stoczyć pojedynek z INEA Gaming Team, przygotowane zostały nagrody.