WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Indyki na #PGA2021: Lumencraft

Podziel się

Lumencraft to produkcja studia 2Dynamic Games z Krakowa, która pojawi się strefie gier indie.

 

Lumencraft to produkcja studia 2Dynamic Games z Krakowa. Rozgrywka, nawiązująca do klasyku Alien Breed i nowszego Darkwood, ale z taktycznym i survivalowym przekąsem, umożliwi graczom przekopywanie ziemi, a oryginalny silnik zapewni niespotykaną interakcję z otoczeniem, wraz z pełną destrukcją świata oraz dynamicznym systemem oświetlenia.

Tytuł ten realizowany jest we współpracy ze Star Drifters – firmą odpowiedzialną za grę Driftland: The Magic Revival, która trafiła do ponad 300 000 graczy, oraz cyberpunkowego Danger Scavenger – jednej z najlepiej ocenianych gier na konsoli Atari VCS.

Główne cechy gry:

· Dynamiczny system oświetlenia i fizyki wraz z całkowitą destrukcją otoczenia
· Realistyczna symulacja świata
· Mroczna atmosfera wykreowana przez zmyślną architekturę dźwięku oraz unikatowy system oświetlenia 2Dynamic
· Rozgrywka polegająca na obronie podziemnej bazy w bezpośrednich starciach za pomocą całego szeregu rozmaitych wieżyczek
· Drzewko rozwoju technologii, które daje silne poczucie postępu
· Niezwykle satysfakcjonująca mechanika podziemnych przekopów

O 2Dynamic Games:
2Dynamic Games to założone w 2020 polskie studio z Krakowa. Ekipa koncentruje się na tworzeniu innowacyjnego silnika z dużymi możliwościami modyfikacji terenu i wysoką wydajnością. Ich narzędzie ma służyć tworzeniu niezwykle interaktywnych światów 2D z całkowitą destrukcją otoczenia. 2Dynamic Games czerpie z różnorodnego doświadczenia deweloperów z drużyny deweloperskiej, która przygotowywała wiele zarówno dużych, jak i mniejszych gier. Obecnie ekipa pracuje nad ich flagowym tytułem Lumencraft, który jest wizytówką stworzonego przez nich silnika.

O Star Drifters:

Star Drifters to założone w 2014 r. niezależne studio deweloperskie z Warszawy. Twórcy zasłynęli stworzeniem i wydaniem Driftland: The Magic Revival – strategii 4X w czasie rzeczywistym oraz roguelite’a Danger Scavenger. Działaniom firmy przyświeca idea kreowania niezwykle wciągających, wymagających gier, które zachęcają do wielokrotnego przejścia, a zarazem zapadają w pamięć graczom na długo.