WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Indyki na #PGA2021: Jupiter Moons: Mecha

Podziel się

Gra dla fanów Mechów i karcianek.

W grze wcielamy się w rolę pilota Mecha - łowcę nagród, który pilnuje porządku na obrzeżach układu słonecznego. Jupiter Moons: Mecha to połączenie roguelike’a z deckbuilder’em w cyperpunkowym świecie rządzonym przez megakorporacje.

W grze z Mechami w roli głównej nie może zabraknąć możliwości dowolnej modyfikacji swojej maszyny bojowej. Gracz ma do wyboru kilkanaście startowych Mechów, które w trakcie gry może swobodnie ulepszać: montując nowe wyposażenie i ulepszyć Mecha do nowszego wariantu. Do odkrycia i przetestowania są niezliczone ilości broni i przedmiotów: lasery, karabiny maszynowe, karabiny plazmowe, działa snajperskie, miecze, młoty, drony, miny, pola siłowe, silniki odrzutowe, a także bardziej unikalne jak: rakietowe pięści, bicze, kosy, kamuflaż czy mini głowica atomowa!

Każdy element wyposażenia Mecha dodaje karty do naszego decku, gra oferuję pełną swobodę w modyfikacji decku między bitwami. Po pojedynku pilot zdobywa poziomy doświadczenia i odblokowuje unikalne perki. Gracz musi połączyć dostępne karty i perki w combo, które są konieczne do pokonania finalnego boss’a.

Podsumowanie najważniejszych cech gry:
● Dowolna modyfikacja Mecha i deku kart w poszukiwaniu najlepszych combo.
● Niekończąca się zabawa, dzięki proceduralnemu generowaniu mapy gry.
● Dziesiątki przedmiotów i perków do odblokowania, każda dodająca nowe i unikalne mechaniki.
● Dziesiątki przeciwników w tym: mechy pająki, cisi zabójcy Gendai Spec, mechy przemysłowe, piraci oraz korporacyjne armie.

Gra będzie dostępna na Steam, obecnie można przetestować alpha demo.

https://store.steampowered.com/app/1288540/Jupiter_Moons_Mecha/