WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Indyki na #PGA2021: Coyote

Podziel się

Prezentację indyków na PGA 2021 czas zacząć! Oto pierwszy z nich - Coyote od niemieckiego studia ROTxBLAU

Strefa indie na PGA 

Strefa gier indie, gdzie twórcy niezależni prezentują swoje najnowsze projekty jest nieodłącznym elementem targów Poznań Game Arena. W przygotowanej strefie możecie nie tylko podziwiać, ale również przetestować najróżniejsze gry - wiele z nich prezentowanych jest przedpremierowo. Jeśli zatem któraś z gier okaże się hitem, możecie z czystym sumieniem stwierdzić, że graliście w nią, zanim stało się to modne. Obecność w strefie indie to także świetna okazja do rozmowy i przekazania swoich uwag twórcom, dla których każdy feedback jest niezwykle cenny. 

Coyote pierwszym tytułem

Popularnych indyków nie mogło zabraknąć i tym razem. Podobnie jak w poprzednich latach to właśnie od gier indie zaczynamy prezentację wystawców, jacy zaprezentują się na #PGA2021. Pierwszym, jakiego chcemy wam przedstawić jest Coyote od niemieckiego studia ROTxBLAU. 
W tej grze wcielasz się w rolę dziecka, które celem jest zmiana opuszczonego parkingu w piękne środowisko do życia, jakim było kiedyś. Gracz musi wykorzystać swoją pomysłowość, wyobraźnię i odrobinę magii, aby znaleźć balans w przyrodzie pomiędzy różnymi gatunkami. Premiera Coyote zaplanowana jest na 31 stycznia 2022 roku. 
ROTxBLAU to studio z Lipska, o którego sile stanowi czwórka twórców - Michael, Florian, Alexander i Richard. W swojej pracy łączą pasję do gier komputerowych oraz pragnienie pozostawienia na świecie czegoś trwałego.