WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

GWINT trafił na Steam

Podziel się

Przy okazji piątych urodzi trzeciej odsłony Wiedźmina CD Projekt nie pożałował promocji oraz specjalnych ofert dla fanów sagi.

 

Jak ten czas szybko leci. Wczoraj minęło dokładnie pięc lat od premiery ostatniej części Wiedźmina. Data to szczególna bo właśnie dzięki grze CD Projekt zawdzięcza swój obecny status. Z tej okazji twórcy postanowili przygotować specjalne promocje. I choć trudno znaleźć gracza, który nie spotkał się z żadną z odsłon serii, to tak atrakcyjne rabaty są warte tego, aby się nad nimi pochylić. 

Zniżki dotyczą użytkowników PlayStation, Xboxa oraz PC. Ci ostatni urodzinowych okazji mogą szukać na Steam, GOG.com oraz Epic Games Store. Co ważne mówimy tutaj nie o byle zniżkach. W niektórych przypadkach możemy liczyć nawet na 85 procent rabatu. Najmniejszy przewidziany rabat to 50 procent. W zależności o platformy promocje dobiegają końca od 25 maja do 4 czerwca. Pełną listę znajdziecie na stronie gry. 

To jednak nie koniec niespodzianek. Gwint - gra karciana związana z uniwersum Wiedźmina właśnie trafiła na Steam. Z tej okazji opublikowano nowy trailer, promujący produkcję.