Organizator:

Gratka dla morskich wilków!

Podziel się

World of Warships – zostań kapitanem i zanurz się w świat historii bitew morskich!

Flota World of Warships liczy sobie ponad 200 okrętów z okresu I i II wojny światowej. Załóż swoją czapkę kapitańską, sprawdź, która klasa jednostek odpowiada Ci najbardziej, i zbierz własną flotę. Wybierz banderę, pod którą chcesz walczyć. W World of Warships możecie wybierać spośród największych potęg morskich świata. Przyjrzyj się cechom charakterystycznym i mocnym stronom poszczególnych państw, a potem rozważ możliwości rozgrywki. Wykorzystaj swoją wiedzę, aby opracować własne taktyki!

Bitwy morskie toczone są w wyjątkowych krajobrazach różnych miejsc na całym świecie, od wybrzeży Ameryki Łacińskiej do mórz Północy. W grze znajduje się kilkdziesiąt map, z których każda wymaga osobnej strategii. Na morzu zawsze jest miejsce na heroiczne dokonania i osiągnięcia. Pokaż więc swoją wartość! Za każdą bitwę możesz zostać nagrodzony medalami za bohaterstwo i wartościowymi przedmiotami do wykorzystania w grze. Każda bitwa zostanie zapisania w Twoim przebiegu służby.

World of Warship pojawi się na PGA. Czego się spodziewać?

– Na miejscu będzie czekać na was WG_Lumberjack w asyście Współpracowników Społeczności i wolontariuszy. Oprócz nich będzie możliwość zagrania w naszą grę zarówno na PC jak i konsoli.

– Na amatorów podwodnej żeglugi czeka możliwość wypróbowania okrętów podowodnych!

– Cierpliwość graczy zostanie wynagrodzona koszulką i kodami bonusowymi!