WAŻNE:

Ostatnie dni przedsprzedaży ‼ W trakcie targów ceny biletów wzrastają 🎫 Kup wejściówki już teraz na ToBilet.pl ‼  

Organizator:

Graj Swoje na PGA z firmą NTT System

Podziel się

Komputery polskiego producenta będzie można spotkać nie tylko na dedykowanym stoisku, ale także na całych targach.

Przed nami kolejna odsłona Poznań Game Arena. Podczas tegorocznej edycji największych w Polsce i tej części Europy targów gier komputerowych i multimedialnej rozrywki nie może zabraknąć również firmy NTT System. Komputery polskiego producenta będzie można spotkać nie tylko na dedykowanym stoisku, ale także na całych targach.

NTT, tradycyjnie już dostarczy zestawy komputerowe NTT Game dla potrzeb organizacji imprezy.

Fani komputerowej rozrywki koniecznie powinni odwiedzić stoisko NTT umiejscowione w hali nr 5, które w tym roku przygotowane zostało pod hasłem "Graj Swoje". Na miejscu każdy fan gamingu będzie mógł przetestować najnowsze notebooki i desktopy gamingowe HIRO® oraz NTT Game,  szeroką gamę akcesoriów HIRO® stworzonych specjalnie dla  wymagających graczy ale także sprawdzić jak można wykorzystać potencjał Microsoft Gaming Pass na komputerach NTT AIO oraz jak wygląda i działa super komputer HIRO Engine V8.

Dodatkowo na stoisku polskiego producenta, dzięki współpracy z MediaMarkt, można będzie skonfigurować i zamówić swój wymarzony komputer. Najnowsze zegarki dla sportowców zaprezentuje marka Amazfit. Nie zabraknie konkursów i mini turniejów, które poprowadzi  Beniamin “Technokrata” Jursa.

Koniecznie odwiedź stoisko NTT na tegorocznym PGA i Graj Swoje!