Organizator:

Gra akcji z pogranicza snu i koszmaru w krainie Szarych Niebios

Podziel się

Dreamreaper od BeeFlame Studio pojawi się na #PGA2021 w Strefie Gier Indie

 

Dreamreaper to gra akcji w której przyjdzie nam wcielić się w dwójkę bohaterów niechętnie zawierających sojusz, żeby wydostać się z umierającego świata. Jako nieśmiertelny człowiek i pasożytująca na nim istota będziemy musieli przebić się przez siły Nicości i odkryć prawdę o swojej przeszłości i przyszłości. Tylko ona może pozwolić nam opuścić to miejsce zanim pochłonie je niepamięć.

Akcja gry rozgrywa się w Świecie Zmierzchu, miejscu które czasy świetności ma już za sobą i powoli zmierza ku zniszczeniu za sprawą tajemniczej Nicości. Przemierzając krajobraz pełen ruin skąpanych w świetle księżyca i zmierzymy się z zastępami pożerających go zmór, odkryjemy jego tajemnice i poznamy losy jego mieszkańców.

Połączenie fizycznego ciała i pasożytniczej mocy pozwoli nam nie tylko walczyć i rozwiązywać zagadki środowiskowe, ale też zastosować szereg zdolności. Te pozwolą nie tylko urozmaicić starcia i szybko poradzić sobie z kłopotliwymi przeciwnikami, ale i zmieniać same zasady walki na naszą korzyść. Zarówno walka jak i eksploracja będą istotne do poznania całej historii i wszystkich sekretów.